Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? XD Nigdy samolotem nie leciałem bo w sumie nie miałem okazji a do tego boje się jak sam #!$%@?. Teraz pomyślałem, że może by tak z Czech se wrócić samolotem zamiast polskiego busa ale jak zobaczyłem że bilet ponad 1k to jednak mnie na takie wrażenia nie stać i zostanę przy flixbusie za 100ziko. #samoloty #loty
  • 16
@Ytaremtujest: już mam kupionego flixbusa w dwie strony. Z ciekawości sprawdziłem te loty. Myślałem że może jakies 200-300zł takie cos ale widać jestem odklejony od rzeczywistości. Chociaż dam sobie rękę uciąć, że widziałem kiedyś jak ludzie bilety lotnicze kupowali po niecałe 100zł albo mi się śniło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zwykly_ktos: kiedys leciałem z Gdańska do Norwegii za 16 zł, ale to było 10 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nadal da się poniżej 100 zł w niektóre miejsca. Za 200-300 zł z Czech dostaniesz jeśli dobrze trafisz.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zwykly_ktos: Ceny to kwestia trasy i jakie linie latają. Ja czasami lecę do Kolonii w Niemczech.

Z Krakowa niestety nic bezpośrednio, ale z Pyrzowic już tak. 60zł bus i samolot 120zł (za jakieś 3 tygodnie)

Sinbad i Flixbus około 280-300zł i uwaga: 19,5 godziny jazdy.

Jedyna zaleta podróży autokarem to możliwość wzięcia większego bagażu i za to już trzeba w tanich liniach sporo zapłacić.