Wpis z mikrobloga

Witajcie drodzy Wykopowicze,

Przychodzę z pytaniem natury związkowej, zwłaszcza do #rozowepaski
Mianowicie, czy Wasz #niebieskipasek umawia się i wychodzi na kawkę z innymi dziewczynami pokroju koleżanek z pracy? Czy macie coś przeciwko, gdy poświęca sporo czasu na kontakty z innymi kobietami, zwłaszcza takimi, których Wy osobiście nie znacie? Nie wiem, czy to ze mną jest coś nie tak, że czuje się w takich sytuacjach nieswojo? Ktoś ma podobnie i chciałby się wypowiedzieć? A Wy #niebieskiepaski co sądzicie o takiej postawie?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PanCate: wszystko zależy jakie Wy macie relacje, ale z autopsji wiem, że jak mężczyzna ma "dobre relacje"z koleżankami to zwykle może się to źle skończyć. Choć wiadomo, jeśli Wam się układa w życiu, jak i łóżku to mogą to być serio po prostu zwykle koleżanki. Nie można też zamykać kogoś w klatce tylko trzeba rozglądać się, czy nie jest to czasem przygotowanie do skoku na inny kwiatek.
  • Odpowiedz
@PanCate: yyy tak, jakby nie widze w tym nic zlego jesli wychodzi na piwko z kolezanka, nawet jesli jej nie poznalam a np razem pracuja. Sama tez wychodze z kolegami z pracy, sama chodze na imprezy czasami, moj luby tez czasami chodzi sam beze mnie, jesli by mi robil pretensje ze spotykam sie z innymi ludzmi bo jest zazdrosny, to byloby u nas po zwiazku, w druga strone pewnie tez
  • Odpowiedz
@Heniak: według niego, potrzebuje mieć znajomych również płci żeńskiej, a ta koleżanka z pracy jest interesującą osobą, z którą dobrze mu się rozmawia. Warto wspomnieć, że chodzi o poprzednie miejsce pracy, gdzie już aktualnie nie pracują. Nie mam żadnych podstaw do ograniczonego zaufania, jednak trochę mnie drażni, gdy kładę się spać, a on jeszcze pisze z inną babą, albo ona nieoczekiwanie pojawia się na jakichś uroczystościach rodzinnych żeby wesprzeć Niebieskiego.
  • Odpowiedz
@Barbarastresna: jak najbardziej Cię rozumiem, ja też nie chce nikogo ograniczać. Jednak nasza relacja jest inna, do tej pory mieliśmy wspólnych znajomych, z którymi spotykaliśmy się we wspólnym gronie, a czas wychodzenia na imprezy już dawno minął ☺️ ja też nie mam potrzeby wychodzenia z ludźmi z pracy, czy utrzymywania kontaktów z innymi facetami. Stąd też moje obawy i wątpliwości, bo sytuacja jest dla mnie nowa.
  • Odpowiedz
  • 1
@PanCate jeśli, jak sama mówisz, nie masz podstaw do zaufania, to być może Twój niebieski faktycznie nie robi nic złego. Mimo wszystko rozumiem Twoje zakłopotanie i pewnie chciałbym to wyjaśnić. Może najlepiej z nim pogadać po prostu. Powiedzieć jakie są Twoje uczucia. Uczciwość relacji i ich świadomość jest bardzo ważna w związku. Nikt nie wie, że robi coś źle, albo dobrze, gdy się o tym nie mówi
  • Odpowiedz
@PanCate: wiesz wszystko tez trzeba wyważyć, jeśli co jakiś czas spotyka się z koleżanka na piwko czy nawet z nią pisze przed snem, Ok, problemem byłoby dla mnie pewnie to jeśli zdarzałoby się takie sytuacje non stop, albo częściej by wychodził z koleżanka niż ze mną, wszystko ma swój balans, pogadaj z chłopem jak ty to widzisz, jak było do tej pory, zapytaj co on uważa, jak się do tego
  • Odpowiedz
@PanCate: imo to zależy od sytuacji xD bo np na moim przykładzie to nie widzę żadnych cech seksualnych (jeśli można tak powiedzieć xddd) a bardzo chętnie wyszedł bym z jedną z koleżanką hetero a druga lesbijką z którymi mam mega dobry kontakt

  • Odpowiedz
To zależy, czy te koleżanki są same, ile spędza tego czasu itp...
Wiadomo, gadzi mózg każdy posiada, ale wbrew pozorom mężczyzna nie zawsze szuka podtekstu seksualnego, może chce np. pogadać, ponarzekać na Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja np. może na kawę nie chodziłem, ale pisałem SMSy z koleżanką z mojej pierwszej roboty i przez myśl mi nie przeszło, żeby inicjować jakieś segzy, czy chociażby dirty talk w
  • Odpowiedz
@Barbarastresna: tak jakoś ( ͡° ͜ʖ ͡°) w żadnym wypadku nie wynika to z mojego przekonania, że kobiety to przerasta itp.. nie, nie, niczego nie umniejszam. Tylko tak mi się wydawało zawsze, że dziewczyny wolą rozmawiać na takie tematy bardziej hmmm. emocjonalne i emocjonujące :)
  • Odpowiedz
@Heniak @Barbarastresna: no właśnie temat ten był już przez nas kilka razy poruszany, a ja przedstawiłam wszystkie swoje wątpliwości i sam fakt, że taka sytuacja mi zwyczajnie nie leży. Jednak Niebieski cały czas stoi na stanowisku, że nie robi przecież nic złego, a spotykanie się z innymi ludźmi jest całkowicie w porządku. Jego zdaniem, nie przeszkadzałoby mu, gdyby sytuacja była odwrotna. Hmmmmm, chyba jednak powinnam spuścić z tonu i
  • Odpowiedz