Wpis z mikrobloga

Czekałem na tą grę jak #!$%@?, bo lubię Saints Row, mimo że najnowsze części odpychały przestarzałą mechaniką, drewnianym strzelaniem i całkiem skopanym prowadzeniem pojazdów. Czekałem do tego momentu, aż nie obejrzałem właśnie ukaznego gameplayu. Wychodzi na to, że to kolejna gra zrobiona najniższym kosztem, co niestety obecni deweloperzy mają w zwyczaju. Jedyne co tam zostało zmienione to mapa na inną i fabula. Drewno jakie biło z poprzednich części pozostało, nawet niektóre elementy interfejsu zostały. Boże, ale lipa
#gry #konsole #pcmasterrace #saintsrow
koronawirus - Czekałem na tą grę jak #!$%@?, bo lubię Saints Row, mimo że najnowsze c...
  • 12
@koronawirus: Nie jestem fanem, nie czekam na tą grę. Jednak nawet mnie interesowała, myślałem, że może wypróbuje. Ale kurde nie wygląda to dobrze aby za to płacić. Nie dość, że drewno to jeszcze gra się wydane po prostu biedna w zawartość. I widać taką taniość trochę, jak średnia gra z poprzedniej epoki.
Może i dobre by było do gamepassa ale nie aby za to płacić. Choć w sumie nie wiem nawet