Wpis z mikrobloga

mirki, jaka dieta żeby mieć mniejsze napady głodu i na słodkie? myślałem o #keto ale z drugiej strony troche zbyt restrykcyjnie mi się wydaje. Przy normalnej diecie nie daję rady na dłuższą metę bo chodzę głodnawy. Co ciekawe nieraz jak się #!$%@? jakichś np jajek to mogę praktycznie cały dzień nic nie jeść, help.
#dieta
  • 10
@m76859: nikt nikomu nie broni przechodzić na ostre keto z dnia na dzień, pytanie po co? Jeśli uważasz że to restrykcyjne, zacznij małymi krokami - obetnij część węgli, jedz do syta, żebyś nie czuł potrzeby podjadania, pousuwaj z domu to co łatwo kusi, przeanalizuj styl życia, czy przypadkiem nie masz za dużo czasu na bezsensowne myślenie o żarciu. Mniej posiłków, większe porcje i powoli wprowadzać zamienniki. Później i z zamienników można
@masonios72 jajka moge #!$%@? cały czas. Restrykcyjna pod kątem mojej żony, ona nie lubi w kółko jeść tych samych rzeczy. Ja mógłbym jeść sam chleb 3 posiłki dziennie, natomiast ona wybrzydza, ciężko żeby zjeść to samo 2 dni pod rząd na śniadanie.

@matra ciężko usunąć wszystko to co kusi, mam w zamrażarce 7 opakowań lodów po 1l i jakieś 25 lodów na patyku.
Co na początku odstawić? Chleb, ziemniaki, ryż, kasze?
@m76859 ja #!$%@?ę ( _) porozdawaj po rodzinie i znajomych i elo.
To co najłatwiej Ci odstawić. Na początek zbierz kupę inspiracji do śniadań białkowo tłuszczowych, na obiad mięso z warzywami, węglowodany na kolację, stopniowo możesz zmniejszać.
Najłatwiej odstawić zboża sypkie i makarony (po prostu więcej warzyw, mięsa, tłuszczu), jak się najesz to wyjdź z domu, ruch to zdrowie, a nie myślisz o jedzeniu, ewentualnie znajdź jakieś zajęcie. Jedzenie
@m76859: sycąca dla mnie jest bardzo owsianka, dziś np jadłam z truskawkami i bananem plus liść kafiru i wszyscy byli zdziwieni że może to tak dobrze smakować :) a jako że lubisz jajka to polecam szakszuke lub bułkę z masłem czosnkowym plus awokado i jajka sadzone plus warzywa jakie chcesz. Myślę że po takim śniadaniu nie będziesz miał chęci żeby podjadać aż do obiadu. Oczywiście jest to mało keto ale moim