Wpis z mikrobloga

Czemu w sklepach jest tyle tego dziwnego paprykowego Pesto a tak mało tego prawilnego zielonego? W Lidlu to tak na szybko szukając nie znalazłem w ogóle tego zielonego.

Ps. Może polecicie jakieś dobre Pesto i podacie w jakim sklepie można je dostać. Najlepiej, żeby miało dobry stosunek jakości do smaku, bo często to kupuję.

#jedzenie #gotujzwykopem
  • 11
@Murasame: pewnie dlatego, ze wszyscy biorą tylko to zielone ( ͡° ͜ʖ ͡°) w ogole zauważyłem, ze w lidlu chyba mocno zdrożało, 5,99.. a w lidlu sa też dobre wersje vegan, ale stoja na tych regałach z roznosciami
@Murasame: Prawilne pesto z Lidla, czyli rozgotowany ziemniak z olejem słonecznikowym i orzechami nerkowca... mniam mniam. Paprykowe przynajmniej nie jest aż tak oszukane, a do tego jeszcze tańsze w produkcji.
@emerjot: 6zł? Ja chyba dzisiaj musze jechać na SOR, bo mnie serce boli bo zakupach. Nie zauważyłem prawidłowcej ceny w chlewionce i zapłaciłem dzisiaj 13 zł za słoiczek pesto...
@Murasame: Kiedys przegladalem sklady pesto w leclercu, to najprawilniejsze bylo monini - jako jedyne mialo w skladzie oliwe a nie olej. Smakowo tez wypada nienajgorzej, cenowo - nie mam pojecia ile kosztuje xD