Wpis z mikrobloga

Hej,
rozglądam się za kolarzówką, która też mogłaby posłużyć jako gravel. Coś w stylu Focus'a Paralane 8.7, gdzie można zastosować na przykład jakąś gravelową oponę (np. CONTINENTAL Terra Speed) i powinien być dosyć uniwersalny. Jestem amatorem, także nie jestem mocno zorientowany w temacie, każdej opinii chętnie posłucham. Sorry jeśli użyłem dodatkowych tagów, dajcie znać jeśli coś za dużo wsadzone. Btw mam 182cm, jeździłem na tym rowerze i wydawał się świetny z ramą 56. Czy możecie coś podobnego polecić oraz czy nie będzie będzie problemu z serwisowaniem tego roweru, (nie wiem czy firma Focus to coś mało popularnego i może być problem z dostępem do części)?
#szosa #kolarstwo #kolarkiboners #rower #rowery
  • 14
rozglądam się za kolarzówką, która też mogłaby posłużyć jako gravel


@DusicielPajacow: Szosówka z szerszymi oponami to nie gravel tylko szosówka z szerszymi oponami więc ci nie posłuży jako gravel.
ale do większości zastosowań ludzi, którzy o takich rzeczach pisza zapewne wystarczy.


@andrzej9000: No nie, dla laika wsiądzie na gravela i będzie całkiem wygodny pomimo baranka zaś na szosę zaraz go będzie kręgosłup i reszta #!$%@?ć. Więc opona z szosy nie zrobi gravela.
@4x80:

No nie, dla laika wsiądzie na gravela i będzie całkiem wygodny pomimo baranka zaś na szosę zaraz go będzie kręgosłup i reszta #!$%@?ć. Więc opona z szosy nie zrobi gravela.

są gravele i gravele, to tak jakby wrzucić endurance i aero do jednego koszyka