Wpis z mikrobloga

Jestem właśnie nad jeziorem i spotkałem takiego #p0lak że aż muszę o tym napisać. Jest teraz 24c, duże zachmurzenie, słońce schowane. No ale ciepło. Temperatura wody 21.5c. i siedzi taka rodzinka r0bakow, mama i tata obrzydliwie otyli - no tłuste świnie. Córka wygląda ok, może dla niej nie wystarcza jedzenia? Siedzą i piją kolejne słodkie piwka i jedzą chipsy. On ciagle jara fajki (przez te fajki zacząłem ich obserwować, bo knur kipuje w piasek) i teraz najlepsze. Dziewczynka zapytała się czy może się wykąpać, to dostała zjeby dosłownie zjeby, co sobie wyobraża jest tak zimno przecież, zachoruje i kto będzie z nią chodził po lekarzach wtedy? Bo oni nie (_ ) #patologia #palenie #polakirobaki
  • 2
@Dynamiczny_Rogal: Kiedyś byłem w sklepie z butami. Weszła rodzina, nic szczególnego - mama, tata, córka. Rodzice około pięćdziesiątki, schludnie ubrani, żadna patologia. Córka 15-16 lat. I ta dziewczynka miała obiecane, że za jakieś tam osiągnięcie (chyba oceny czy też świadectwo, nie pamiętam już), będzie mogła sobie wybrać GLANY i oni jej kupią. Ale rodzice raczej nie wiedzieli co jej obiecują, bo glany chyba pierwszy raz w życiu zobaczyli w tym sklepie.