Wpis z mikrobloga

Wpis z kategorii złoto, dla każdego kto chce lepiej rozumieć finanse Tesli.

Niedawno Tesla opublikowała swoje wyniki finansowe za Q2 2022. Wielu YouTuberów analizowało te wyniki. Dość dużą uwagę przykuła jednak analiza YouTubera Meet Kevin:

- Tesla’s Disastrous Earnings | This Changes Everything (10:19)

W swoim 10 minutowym materiale wyjaśniał on, dlaczego uważa, że te wyniki są katastrofalne.

Do tego filmu postanowił w szczegółach się odnieść James Stephenson - znany w społeczności Tesli użytkownik Twittera (@ICannot_Enough - 100,6 tys. Obserwujących), na swoim kanale YT, w swoim materiale

- Kevin said Tesla Q2 Earnings Were a Disaster! What did he get right? What did he get wrong? (22:33)

Kevin, w kolejnym materiale postanowił bronić swoich tez (tytuł jakby clickbaitowy, bo w materiale wcale się nie przyznawał do błędu)
- [I was Wrong about Tesla Stock [Full Details].](https://www.youtube.com/watch?v=rHhzSyDaMNQ) (31:37)

Na sam koniec James Stephenson, znowu postanowił odnieść się do wszystkich punktów poruszanych przez Kevina w drugim video, stąd materiał:

- Reaction Video Part 2! - Kevin said Tesla Q2 Earnings Were a Disaster! What did he get wrong? (38:53)

Łącznie 1h 45m 22s bardzo ciekawego materiału, z którego moim zdaniem można się bardzo dużo nauczyć, na temat tego jak czytać balance sheet Tesli.

Osobiście myślę, że sam będę wracał jeszcze do tego materiału, bo skłamałbym gdybym powiedział, że wszystko zrozumiałem i zapamiętałem.

#januszeinwestowania #tesla #tsla #gielda
  • 4
  • Odpowiedz