Wpis z mikrobloga

Cześć brodacze, update 27 albo 28 tydzień (później policzę) wrzucę na koniec tego tygodnia, bo cały ten czas goliłem się na 0 :). Zapuszczę troszkę do weekendu aby cokolwiek było widać i dam raport.

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo.

#minoxidil #loxon #broda #looksmaxing
  • 7
@s0ngo_: Ile tego loxonu uzywasz? bo ja od roku dwa-trzy psikniecia i idzie ale powoli. Takze nie wiem czy nie powinienem 5x tyle stosowac? Ja ze 3 miesiace zuzywam jedna butelke
@s0ngo_: w sensie w sumie 14 czy w sumie 28?
bo ja dotad psikalem po 2-3 razy na policzek, rano i wieczorem wiec wychodzilo ok 5 psikniec rano i 5 wieczorem, w sumie 10. teraz mam 2 tygodnie przerwy - mam wrazenie ze jak robie przerwe i potem znowu odpalam to jest szybciej przez chwile
@gharman: ja korzystalem z alocutan forte, 2 razy dziennie rano wieczor, 3 psikniecia na strone, po 3 miesiacach przestalem uzywac i z efektu jestem mega zadowolony, z przerzedzonej brody zrobila sie fajna, gesta, braki zostaly wypelnione. Aktualnie mysle nad tym by wrocic na 2/3 miesiace by poliki bardziej zagescic + chcialbym polaczyc was z broda(w tym miejscu sa wloski ale jasne). Jak u Ciebie wygladala sytuacja po przerwie od minoxa?
@entreal: ja od poltora roku generalnie biore, zrobilem 4 albo 5 butelek loxon max 5%, za kazdym razem chwila przerwy (na zamowienie w necie i dostawe xD). generalnie dalej mam malo zarostu ale plan minimum jest zrobiony w 90%. mam taka tylko przerwe mala na brodzie po prawej gdzie chcialbym zeby sie zaczernily te wlosy.