Wpis z mikrobloga

@aut91: Według mnie nie upadek. On musi się odbudować od nowa przez według mnie za szybkie przejście do Milanu. Musi zrobić krok w tył. Gdyby pograł dłużej w Genoi to sytuacja by nie wyglądała tak. W Salernitanie ma szanse być głównym strzelcem goli i możliwe by być ulubieńcem kibiców. Dzięki czemu znowu się przypomni włochom i nawet jak zostanie wykupiony przez Salernitanie to po 1,5 lub 2 sezonach zgłosi się po
@brak_profitu: @mienskoduszone: @aut91: Jest oferta na 20 mln z Salerno zaakceptowana przez Inter ale jeszcze nie przez samego Pinamontiego (i IMO do tego nie dojdzie)

Ogólnie to Salernitana nie jest głównym kandydatem do spadku dla mnie, co plus,mimo, że jak się dobrze zaprezentujesz w spadkowicza lub wcześniej dobrze grałeś w lidze to i tak w niej zostaniesz. Bardziej w tej roli widzę Cremonese i Lecce. Oprócz nich do walki
też tak uważam, że ten transfer do Milanu był za szybko


@Zi3L0nk4: Miał szansę, to skorzystał. Poza tym Milan był wtedy w mocnym kryzysie, więc nie szedł do klubu z topki. W jego przypadku to i tak cud, że tak wszystko się ułożyło. Ja pamiętam Piątka jako typa, co strzelał prawie tylko z karnych w Cracovii Probierza.