Wpis z mikrobloga

@bkwas: ja to się dziwię, że w Polsce, gdzie jest mnóstwo PRL-owskich bloków z płaskim dachem - że jeszcze nie ma jakiegoś szerokiego programu dla fotowoltaiki na dachach spółdzielczych bloków.
  • Odpowiedz
via Android
  • 93
@Bartholomaeus ja ogolnie już do tego kraju nie mam siły xD

Tak całkiem szczerze żeby nie zrobić Magika muszę się uczyć na bieżąco jak mieć #!$%@? tutaj. Na politykę, na ludzi, na to co się dzieje i ogólnie na listę straconych szans - bez tego miałbym wieczną deprechę i uczucie ogólnego bezsensu.
  • Odpowiedz
@Bartholomaeus I po co? Żeby mieć za free oświetlenie klatki schodowej? I w zasadzie tylko tyle. Koszt jest śmieszny edit są jeszcze jakieś tam pompy wody czasami winda ale w niskich blokach windy nie ma
  • Odpowiedz
  • 22
@siadaj_Kulson w gulaszu z Lidla znalazłem kawałek maszyny (?) Zadzwoniłem co z tym fantem zrobić. Powiedzieli co i jak, zdjęcia gdzie wysyłać, ściągnęli pozostały towar za sklepu, potem przysłali bon podarunkowy.
  • Odpowiedz
To teoche bardziej skomplikowany temat. Pge nie ma tylu obiektow, a w #!$%@? male sie bawic im nie oplaca. Dino chyba na kazdym nowym obiekcie od razu wali panele, nie jest tak latwo jebnac u nas hektar fotowolataiki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@artekF: dokładnie Dino wali fotowoltaike na każdym obiekcie bo to się po prostu opłaca nawet na starych dokładają a długi budynek z w miarę płaskim dachem aby temu sprzyja
  • Odpowiedz