Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 28
605 031 + 74 + 34 + 25 + 43 = 605 207

I kolejny tydzień za mną. Dość trudny, upały dały się we znaki, jeden trening - piątkowy - nie byłem w stanie zrealizować w pełni. Wrzuciłem go na koniec dnia, po długim szybkim pełnym pracy dniu i byłem dętka. Z perspektywy czasu lepiej było odpuścić. W niedzielę były podjazdy, w tym znów okraj. Znów dołożyłem 10w na podjeździe i urwałem kolejną minutę. Trasa ITT wjechana w 35:22. Celem na ten rok było wjechać poniżej 36:00 ( ͡ ͜ʖ ͡) Nie jest to jakiś mega wyczyn, ale jestem zadowolony, Na wyścig, spadnie pewnie ze 2kg balastu, do tego adrealina, motywacja, no i fakt, że pójdę fulla, bo nie będzie świadomości, że trzeba jeszcze kilka górek zaliczyć więc liczę na czas w okolicy 34:10. Na treningu wjechałem podjazd na poziomie 4.45w/kg. Na wyścigu będę celować w okolice 4.7 w/kg. Będzie w pytę trudno, najwyżej mnie odetnie i nie dojadę( ͡º ͜ʖ͡º)
W tym roku na podium się nie nastawiam, ale w celach na przyszły sezon pojawiła się linijka o tytule "1 open ITT Kowary ( ͡º ͜ʖ͡º) Będzie do czego dążyć. Cel mega ambitny i trudny. Zobaczymy :)

Nadchodzący tydzień bardziej taki wypoczynkowy, rozpoczyna serię 3 weekendów wyścigowych. Na pierwszy ogień idzie Obiszów. Trasa płaska, więc nie dla mnie. Ale nogę przepalić i walczyć o generalkę trzeba ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rowerowyrownik #hiponaszosie

Skrypt | Statystyki
Hipodups - 605 031 + 74 + 34 + 25 + 43 = 605 207

I kolejny tydzień za mną. Dość tr...

źródło: comment_1658773365HvGCBvwQDKy9y7OG8ChR5d.jpg

Pobierz
  • 8
@Cypherspeed: celuję we wjazd na poziomie 5.2w/kg jako minimum. Co by wymagało okolic 5.0 - 5.1 na progu. Może być to nie osiągalne bo to jednak kupe mocy, przy mojej aktualnej masie to 332W ale rok temu twierdziłem, że okolice 4.2w/kg w tym sezonie są trudne a 4.3 nie osiągalne a już to trochę przekroczyłem :) Może schudnę jeszcze ze 2kg to będzie 10w mniej trzeba, rower i mandele obok odchudzę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hipodups: fajny progres i trzymam kciuki żeby plany się zrealizowały. U mnie po powrocie do kolarstwa i dwóch sezonach regularnych treningów był szybki progres do FTP 4,6W/kg ale później próg stanął w miejscu. Co prawda sama krzywa mocy ciągle się rozwija od kolejnych dwóch sezonów, ale samego progu podnieść nie mogę. Tzn mógłbym podnieść przez redukcję masy, bo cały czas tkanka tłuszczowa to ok 18% ale jakoś za bardzo lubię jeść
@juhas99: nieźle. Tego sie spodziewam ze rozwoj zaraz spowolni. Juz w tym roku mocno zwolnił bo zyskałem "zaledwie" okolo 20w na progu. Ale tak jak piszesz w innych obszarach są mocne poprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najbardziej zauwazalne to jak tętno szybko w tym roku wraca po interwalach to niskich wartości:) A 3h na if 0.9 to krotko mówiąc - szacun.