Wpis z mikrobloga

Nic tak nie wytrzebiło moich znajomych jak wojna na Ukrainie.
Potrafiliśmy dyskutować o wszystkim i zawsze, i dochodzić do pewnych wspólnych wniosków.
Czasami myliłem się ja, czasami moi znajomi, ale zawsze byliśmy zgodni co do pewnych spraw.
Po ataku na Ukrainę zmieniło się praktycznie wszystko, i to mnie boli bardziej, niż jakikolwiek problem gospodarczy w tym kraju.
Ludzie, których traktowałem jak braci nagle zaczęli mi coraz częściej pisać o Słowianach ( których mieli w dupie ) o Wołyniu ( który mieli w dupie ) o Finlandii która chcę do NATO ( którą też mieli w dupie ).
Jestem Narodowcem z krwi i kości, mój naród kocham ponad wszystko i chcę dla niego jak najlepiej.
Niestety, ludzie którzy mówią że są narodowcami i patriotami nagle zaczynają piedrolić mi coś o zgniłym zachodzie i dobrych Słowianach z Moskwy.
Moja rodzina, która medalami i dyplomami z Cudu nad Wisłą jak i z II WŚ mogłaby wykładać domy w centrum Warszawy zawsze mówiła jedno - Zaleliśmy Ruskim za skórę tak bardzo, że dla naszego dobra i niepodległości każdy Rusek powinien być w domu, albo leżeć w grobie.
Niemiec mimo że najeźdźca, to był do wyczajenia, Rusek jako podczłowiek ze wsi był nieobliczalny.
Unia może i zła jest, ale bliżej mi do tej Unii, w której mamy jakieś prawa i możemy cokolwiek powiedzieć i działać, niż do tego zasranego wschodniego Mordoru, gdzie ludzkie życie nic nie jest warte, a jedyne czego chcą to odzyskać wielkie ruskie państwo, które dla Polaków było wyrokiem śmierci.
Wpis może i z d--y, może i chaotyczny, ale jeśli jesteś w tej wojnie za Rosją to chciałbym byś wiedział, że zasłanianie się Wołyniem to plucie na ofiary Katynia, a pisanie o zgniłym zachodzie, to plucie na ludzi, którzy nigdy nie mogli po wojnie wrócić do Polski.
Pamiętajcie, jesteśmy Polakami, a sam ten fakt stoi Rosji w gardle.
#wojna #rosja #ukraina
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@a665321: Nie rozumiesz Rosjan, bo jesteś w Polsce. Większość tych co walczy, sra do dziury w ziemi, dla nich dywanik w wc to już większa szkoła jazdy. Serio, tam większość to dzieciaki ze wsi, której u nas nikt nie zna.
  • Odpowiedz
@zero_dwa: No i lux, ale mam ich dziesiątki, i wszyscy dobrze się czują. Wpis jakiegoś randoma z Wykopu zleją totalnie, ale im to pokażę :) Niech się pośmieją. Swoją drogą odpowiedziałem, ale miałem zamiar zlać, widząc zainteresowania Twoje, nie ten target i nie te lata.
  • Odpowiedz
Niestety, ludzie którzy mówią że są narodowcami i patriotami nagle zaczynają piedrolić mi coś o zgniłym zachodzie i dobrych Słowianach z Moskwy.


@Pshemeck: Fajnych masz znajomych, takim to tylko kupić bilet w jedną stronę i niech s---------ą do ruskiego miru.
  • Odpowiedz
@Pshemeck: sranie w banie - po prostu chciałeś mieć ludzi wokol siebie o tych samych poglądach. Mądrego człowieka poznasz po tym że nie boi się dyskutować, używa sensownych argumentów, powstrzymuje się od oceny innych, i ma znajomych o innych poglądach.
  • Odpowiedz
@Pshemeck: Przecież to proste. Skoro jesteś narodowcem to pewnie Twoi znajomi maja podobne poglądy. Wiadomym jest, ze grupy narodowe są inspirowane i finansowane przez Rosję, wiec pewnie Twoi znajomi, tak jak większość dała się na to nabrać. Proste. Mamy 2022 rok i powinnismy dążyć do jak najściślejszej integracji europejskiej. Ruchy narodowe są temu przeciwne, dlatego Rosja chce, żeby tak było, bo pojedyncze państwa łatwiej można infiltrować i sterować niż społeczność.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pshemeck: no ale jest też druga strona - cokolwiek o wojnie, co nie mówi "Ukraina wygra z palcem w dupie" i dostajesz szybką odpowiedź, że ruski troll xd
  • Odpowiedz
To jest WOJNA, pierwsza od II WŚ na tym terenie.


@Pshemeck: Tylko jeśli odrzucasz D----s i Krym lub utrzymujesz ciągłość od 2014 roku. W przeciwnym wypadku na terenie Ukrainy toczy się już druga wojna obronna z Rosją po IIWŚ.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jednego nie rozumiem, powiedzmy mam znajomego i ja jestem za ukraina, on za rosją to co juz nie mozemy byc dalej znajomymi? Bo mamy odmienne poglądy?


@azurri: dla ignorantów nie ma to żadnego znaczenia. Dlatego ludziom głupim łatwiej jest mieć więcej kolegów, bo mają na wszystko hehe w------e.
  • Odpowiedz