Wpis z mikrobloga

ZDALNIE - C++ developer - do 1100PLN/MD - REGULAR

Cześć, szukam C++ regulara do nowego projektu u mojego klienta.
Branża lotnicza, czysty backend. Budujemy zespołu do rozwinięcia MVP klienta, a polega to na przetwarzaniu danych z linii lotniczych i robieniu z nimi różnych rzeczy. Raczej spokojny projekt się szykuje.

Tech: C++ 17, REST, GIT, Maven
Można liznąć: Docker, GCP, Bazel, Envoy
Stawka: do ok 1100/MD przy B2B – w zależności od kompetencji
Istnieje możliwość rozliczenia IP BOXA na tym projekcie

Jeśli jesteście chętni, to zapraszam na priv albo na kontakt@paweldobrzanski.pl
Więcej o Sii (współpracuję z nimi od lat) u mnie na blogu (jak się wywali to odświeżcie stronę, w końcu zaskoczy :D ): https://paweldobrzanski.pl/jak-wyglada-praca-w-sii-moje-opinie/

W razie pytań, zapraszam :) Seniorów też tam szukamy na wyższej stawce, więc chętnych zapraszam na priv.

#programowanie #programista15k #programista20k #backend #pracait #pracazdalna #cpp
  • 14
@mutencath: Dodaj na czarną #pracait to nie bedziesz widział :)
@Malkof: Masz górne widły, więc wiesz czy w ogóle bierzesz pod uwagę - po co Ci dolne, jak i tak wrzucisz stawkę która Tobie odpowiada (albo i nie, jeśli masz wyższe wymagania)?
@Djelon: Naturalnie. A do tego zbieram znajomych na piwo na jesień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@avr250: polskich złotych za 8-godzinny dzień pracy - serio nie słyszeliście takiego terminu? Myślałem, że to taki standard, odkąd pamiętam to wszyscy z mojego otoczenia w IT tego używali. Jestem mega zdziwiony :D
@avr250: Nie ma b2b musisz sobie wliczyć w stawkę i wrzucić już taką która Ci to pokryje.
Ale za to nie mamy ograniczeń jeśli chodzi o lokalizację, więc jak się dogadasz w zespole, to możesz sobie pracować całe wakacje np z Grecji z nad basenu :)