Wpis z mikrobloga

@gardzenarodowcami: te zbiórki na chore dzieci to i tak marnowanie hajsu (niestety). Płacą milion czy nawet kilka milionów za operacje a potem dziecko po roku umiera bo to jakaś śmiertelna i/lub poważna choroba. Taki bayraktar może wybić nawet kilkuset ruskich, i to bezpośrednio ma wpływ na cały nasz region europy.
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: Innych argumentów nie ma, a oficer prowadzący ciśnie. Ciekawe czy tym wszystkim co go oglądali/czytali oczy się otworzyły i się głupio zrobiło czy dysonans poznawczy zaskoczył i tez Putina zaczęli popierać?
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: Czy ten typ właśnie uznał kupowanie drona dla wojującej Ukrainy za 'samozagładę narodu' samemu będąc propagatorem rosyjskiego stylu życia/rządzenia, które jest jak wiemy zbawienne dla narodu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: dla mnie fajnopolak niekoniecznie ma lewicowe poglądy. Dla mnie fajnopolak to Polak Premium, uważający się za lepszego od innych, bo m.in. ma kasę (tzw. w c--j kasy zero klasy) i uważa, że to go uprawnia do braku szacunku wobec innych ludzi. Przykładem jest np. z------------y, mający za nic przepisy prawa ruchu drogowego kierowca jakiegoś auta Premium. Niekoniecznie to określenie (dla mnie) ma coś wspólnego z polityką, a raczej z
  • Odpowiedz