Wpis z mikrobloga

@xqwzyts: Są dość mocno rozwlekłe i jak mieszkasz daleko od centrum to bez auta nie poszalejesz. Jednak jest to normalne dla każdego tutaj. Moje dzieci mają mnóstwo znajomych i cały czas z kimś się gdzieś bawią. Jest mnóstwo placów zabaw, parków, parków wodnych, lasów pod hiking, ścieżek rowerowych. Do samego miasta jeździ się do kina albo na zakupy a tak to nie mam po co.
  • Odpowiedz
@ernestochefujara: Uważaj na gównodzielnice szczególnie po zmroku. Z koniecznych do zobaczenia to któryś z tarasów widokowych WTC1 albo Empire State Building może jeszcze Top of the Rock. Odwiedź Grand Central, Metropolitan Museum, Medison Square, WTC, Statuę Wolności, Brooklyn Bridge, Central Park. Jak pierwszy raz to wszystko będzie sprawiać radość. Poćwicz nogi bo chodzenia masz w dziesiątkach kilometrów. Ameryka jest ogromna. Nowy Jork jest gigantyczny.
  • Odpowiedz
@Dam_gitare_dam_samochod: Dokladnie jest tak jak piszesz. Większość ludzi w NYC to albo korposzczury albo budowlańcy co skaczą po wieżowcach albo ci co dojeżdżają z gównodzielnic do pracy w usługach. Reszta to policjanci i turyści i ja co się tu wbija jedynie na kilka minut raz na miesiąc zrobić rundę aby wrzucić na wypok
  • Odpowiedz