Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 51
591 381 + 225 = 591 606

Ledwo żyję, ale udało mi się ustanowić mój nowy rekord długości trasy przejechanej rowerem mtb. Przy okazji powiększyłem niebieski o 2.

Max square: 38x38
Max cluster: 1953
Total tiles: 5614

Wyjechałem około godziny 0:30. Dk94 dotarłem do Prochowic skąd wojewódzką ruszyłem w kierunku Ścinawy. Tam mogłem obejrzeć wschód słońca. Po przejechaniu na drugą stronę Odry ponad 50km przejechałem po piaszczystych drogach leśno- polnych. To była masakra. Nie polecam nikomu. Zjarałem się okrutnie, jutro będzie piekło.

#rowerowyrownik #rower #mtb #ruszwroclaw #rowerowywroclaw

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_16586792327wEqPKV781jLdzmDajizYW.jpg
  • 7
@Cypherspeed: zapycha kanaliki potowe przez co upośledza samoregulacje temperatury organizmu - to tak w skrócie.
A tak na serio, ja się tam mocno pocę że taki kremik spływa ze mnie w 20 min. Mam wiecznie posklejane włosy na rękach od potu. To było już próbowane i nie zdaje egzaminu.
@noerror: Przez kolejne dni pantenol Twoim najlepszym przyjacielem ( ͡° ͜ʖ ͡°) moim zresztą też.. pierwsze słowa róźowej i jej mamy jak wróciłem do domu "ale Ci się śmiesznie nos opalił" ( _)
@donmateok: ja musze sobie jakąś czapkę pod kask kupić bo mam taki pasek na czole ;) Ta z GA jest dla mnie za ciepła. Co do kremu to mam taki z Aloesem, Aloe Vera od bevola, nie raz się sprawdzil :)

@marcinpiworowicz: po części mnie zmotywowałeś do tej wycieczki :)