Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
W nawiązaniu do poprzedniego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/66773057

W korku stałem do niedzieli do godziny 4:10 nad ranem. Tachograf przewalony o prawie 9h. Angielskie służby stanęły na wysokości zadania i zapewniły toaletę w krzakach przy autostradzie, czyli ludzie srali w krzaki po prostu. Rozdali tylko 2l wody i tyle zainteresowania z ich strony. W korku skończył mi się zapas jedzenia, a teraz kończy mi się już woda do picia, więc zaczyna się robić bardzo wesoło, szczególnie że najbliższy otwarty sklep jest 30km ode mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Fajna na truckerka, fajna ta angielska organizacja.

#bekaztransa #zycietruckera
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@absoladoo: miałem mały zapas, kupiony w Anglii. Latam samolotem do Anglii i tam dopiero wsiadam w ciężarówkę, więc jedzenia nie zabieram z Pl. Na tablicach jeszcze na M25 było info o 20min opóźnieniu na pociąg, więc się nie zatrzymywałem nawet, tylko jechałem prosto, szczególnie że mapy Google były na zielono. A sensowniejszy zapas jedzenia miałem zamiar kupić zaraz po wjeździe do Francji, jak widać się udało xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lorenzo_Sicario: no nie zgodzę się do końca z tym stwierdzeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) nic już i tak nie zrobię, po prostu będę pamiętał, że jak operacja Brock jest aktywna, to trzeba się przygotować na długie stanie i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LubieChrupac: tak, robimy Francja-Anglia Anglia-Francja. Mamy też kilka zestawów typowo angielskich na 3 osiach w ciągniku, które jeżdżą tylko po Anglii
  • Odpowiedz