Wpis z mikrobloga

@asdasdce2w: ostatnio kupiłem wodę w biedrze waliła plastikiem, butelka się dziwnie wyginała. Pringlesy też nie smakowały jak zwykle. Możliwe że się na taką partie natknąłem. Dzięki za info.
  • Odpowiedz
  • 0
@asdasdce2w ja raz byłem w firmie na rozmowę o pracę i mieli wodę w tych dużych baniakach 10l czy tam 50 i wszystkie baniaki z wodą leżały na słońcu xd
I w środku się robiły już gluty xd chyba glony XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@asdasdce2w: najlepiej zgłaszać takie coś, to nie jest jakiś tam rodzinny sklepik żeby było ich wam szkoda tylko gigantyczna korporacja która sobie zdaje sprawę że tak to wygląda. #!$%@?ć ich prądem
  • Odpowiedz
Czasami zastanawiam się czemu jakiś napój smakuje jak zepsuty, właśnie przez takie kwiatki


@Disscord93: Coca cole w biedrze to mają czasem tak spuchniętą od słońca że aż wybuchają pojedyńcze sztuki i zalewają resztę. Potem promocja 5zł xD
  • Odpowiedz
@asdasdce2w: Hahahahaha. I Wy myślicie, że coś zmienicie? Widywałem wiele magazynów marketów wielkopowierzchniowych i woda/napoje stoją tam po kilka miesięcy w słońcu. Nikt z tym nic nie robi. Nawet etykiety blakną. A jak po terminie to do utylizacji. Nie kupujcie w hipermarketach takich rzeczy nigdy. Oni potrafią twaróg trzymać poza chłodnią cały dzień i nic sobie z tego nie robić. Zgłaszane i nic z tego.
  • Odpowiedz
@ffrreeaakk: Nie ma też przepisu o sraniu do paczkomatu. Natomiast są przepisy o narażaniu na utratę zdrowia oraz o obyczajnym zachowaniu w miejscach publicznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asdasdce2w: Czasami zastanawiam się czemu jakiś napój smakuje jak zepsuty, właśnie przez takie kwiatki

@Disscord93: pracowałem na studiach jako wykładacz towaru (szumnie zwany merchandiserem) dla kampanii piwowarskiej. W sklepie Real, który słynął z małych magazynów (ponoć mieli o 1/3 mniejsze magazyny niż inne sklepy). Niektóre palety z puszkami z Tyskim czy innym Lechem stały przez miesiąc na sloncu. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz