Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#vod #filmy #netflix #piractwo #niewiemjaktootagowac
Skąd teraz się ściąga filmy? W sumie nie ważne czy legalnie czy nie. Byle nie płacić 20PLN za każdy film, gdzie kupię 10 a z tego 2 się będzie dało obejrzeć.
Chodzi mi o możliwość pobrania na dysk, bo w samolocie mogę nie mieć internetów :) Z góry dzięki :)

PS i nie na telefon, bo jakbym chciał oglądać ruchome znaczkj pocztowe, to bym poszedł do muzeum ruchomych znaczków pocztowych :)
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ECMAlover: kup sobie real-debrid przez Kodi z np Ezra wygenerujesz linki do każdego filmu który jest na streamingach w jakości 1080p-4k później wystarczy je pobrać np przez przeglądarkę (może a też streamowac jak masz dobre łącze). Koszt 3-4e/m

Pobierasz z max prędkością łącza bez udostępniania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@guest: no ale to na mobilne urządzenia a nie po to targam laptop wielkości telewizora o wadze słonia, żeby na telefonie oglądać.
@Pioter83: do kodi coś trzeba jeszcze włożyć :) Ale chyba @archi3: ma na to receptę :) Dzięki, obczaję :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@guest: podejżewam, że na linuxa nie ma :/ Ale sprawdzę :) Przy okazji jeśli masz tam konto (bo ja ze dwa lata już nie), to pojawilo się coś godnego uwagi? ;)