Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Opportunist: Z przenośną jest tak, że w internecie będą ciągle gadać, że to nieopłacalne, że wgl nie chłodzi, bez sensu i już lepiej to umierać z gorąca.
Natomiast każdego kogo zapytałem na żywo o sens takiej klimy, to wszyscy zgodnie twierdzili, że do małego, wynajmowanego mieszkania jak znalazł. Koszt mały, a na spokojnie urwiesz kilka stopni z temperatury powietrza. W tym roku sam bym kupował, gdyby nie fakt, że przeprowadziłem
  • Odpowiedz
Głośniejsze niż wiatrak? Bo tym obecnie się ratuję


@Opportunist: Mam taką i póki chłodzi to działa dosyć głośno (rozmawiać przy tym można, ale telewizję jak chcesz oglądać to trzeba byłoby dać głośno), ale to też zależy jaką się kupi, jak jakąś porządną to idzie wytrzymać. Jak najtańszą to chodzi jak odkurzacz xD Natomiast jak temperatura się ustabilizuje to czasem się na chwilę uruchomi i głośniej podziała, ale zaraz przestaje, więc
  • Odpowiedz
mojemacki: A muszę pytać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Opportunist: Teoretycznie nie, tyle że masz obowiązek zwrócić mieszkanie w takim stanie w jakim je wynajęłaś. Pytanie czy montaż będzie inwazyjny i czy jesteś w każdym monecie zdemontować to.
  • Odpowiedz