Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz odkąd jestem w #uk (2015 roku) policja mnie zatrzymała na drodze. Powód- wymusiłem pierwszeństwo wyjeżdżając z podporządkowanej przed nos radiowozu. Finał? Sprawdzili czy mam dokumenty, czy jestem trzeźwy. Przeprosili za zatrzymanie i życzyli miłej nocki.
Wnioski? Przeprowadzka na wyspy była jedną z moich najlepszych decyzji w życiu.
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Gollumus_Maximmus: Naście lat temu gdy mieszkałem w Walii, tez miałem dobre spotkanie z panami policmajtrami. Zapierdzielalem rano do pracy i śmignąłem na "późnym pomarańczowym". Zatrzymali, zapytali czy wiem dlaczego, zapytali gdzie tak pędzę i puścili prosząc o rozwagę na drodze.
  • Odpowiedz
@Gollumus_Maximmus: też miałem taką sytuację ale na małym rondzie myślałem że będą zjeżdżać a oni chcieli zawrócić.Pierwsze pytanie czy coś piłem i wytłumaczyli mi co zrobiłem nie tak i tyle.Szfagra kiedyś zatrzymali w mieście bo policjant zauważył że ma mało powietrza w kole, efekt końcowy eskorta z włączonym światłami na najbliższą stacje benzynowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gollumus_Maximmus za każdym razem w Polsce mam tak samo (jeśli tylko w załodze nie ma kobiety bo one zawsze muszą świrować i udawać macho). Mandat dostałem w życiu dwa razy i odwaliłem niechcący grubo, więc nawet nie dyskutowałem tylko go przyjąłem.
  • Odpowiedz
@Gollumus_Maximmus: A ja jeżdżę po Polsce od 15 lat, robię po 15-30k km rocznie i kontrolę miałem raz w życiu, kiedy cisnąłem przez las zaraz po zrobieniu prawka. Sprawdzili dokumenty, poradzili, żeby uważać na zwierzynę, bo wiadomo, że długa prosta kusi, i do widzenia.

Od tego czasu nie miałem ani jednej kontroli, nieważne, czy jechałem starym Renault czy BMW. Czy na podstawie tej jakże reprezentatywnej próby też mam wyciągać wnioski
  • Odpowiedz
@dobrowolskii: zobacz sobie na statystyki wypadków i ofiar drogowych w Polsce a w Wielkiej Brytanii. Ty pewnie będąc chodzącym ideałem w życiu nie popełniłeś żadnego błędu…
@Nestoreish: Jak czerpiesz wiedzę z internetowych memów to a i owszem tak wyglada rzeczywistość
@Tapirro: to cię zaskoczę bo zatrzymała mnie kobieta a facet sprawdzał tylko czy dokumenty są właściwe.
@Funky666: Możesz robić co chcesz, prawo jest dla
  • Odpowiedz
Esencja Polskości to zwrócenie uwagi że za wykroczenie powinien być mandat?


@L3gion: jeżeli typ miał czyste konto i zero problemów wcześniej, to po co #!$%@?ć mandatami na lewo i prawo? Takie pouczenie będzie miało lepszy efekt niż mandat.
  • Odpowiedz