Wpis z mikrobloga

@Gollumus_Maximmus: też miałem taką sytuację ale na małym rondzie myślałem że będą zjeżdżać a oni chcieli zawrócić.Pierwsze pytanie czy coś piłem i wytłumaczyli mi co zrobiłem nie tak i tyle.Szfagra kiedyś zatrzymali w mieście bo policjant zauważył że ma mało powietrza w kole, efekt końcowy eskorta z włączonym światłami na najbliższą stacje benzynowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gollumus_Maximmus za każdym razem w Polsce mam tak samo (jeśli tylko w załodze nie ma kobiety bo one zawsze muszą świrować i udawać macho). Mandat dostałem w życiu dwa razy i odwaliłem niechcący grubo, więc nawet nie dyskutowałem tylko go przyjąłem.
@Gollumus_Maximmus: A ja jeżdżę po Polsce od 15 lat, robię po 15-30k km rocznie i kontrolę miałem raz w życiu, kiedy cisnąłem przez las zaraz po zrobieniu prawka. Sprawdzili dokumenty, poradzili, żeby uważać na zwierzynę, bo wiadomo, że długa prosta kusi, i do widzenia.

Od tego czasu nie miałem ani jednej kontroli, nieważne, czy jechałem starym Renault czy BMW. Czy na podstawie tej jakże reprezentatywnej próby też mam wyciągać wnioski o
@dobrowolskii: zobacz sobie na statystyki wypadków i ofiar drogowych w Polsce a w Wielkiej Brytanii. Ty pewnie będąc chodzącym ideałem w życiu nie popełniłeś żadnego błędu…
@Nestoreish: Jak czerpiesz wiedzę z internetowych memów to a i owszem tak wyglada rzeczywistość
@Tapirro: to cię zaskoczę bo zatrzymała mnie kobieta a facet sprawdzał tylko czy dokumenty są właściwe.
@Funky666: Możesz robić co chcesz, prawo jest dla ludzi i każdy je