Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
2 miesiące temu urodziło mi się pierwsze dziecko. Wszystko było by fajnie gdyby nie to, że kobicie się odkleiło. Wszystko jej przeszkadza
- pogoda, gdy jest ciepło to #!$%@? na temperaturę, gdy nie ma słońca to też jej przeszkadza, gdy pada jeszcze gorzej
- mieszkanie, bo za małe
- zakupy robione przeze mnie, bo np. kupię zbyt zielonego banana albo zbyt dojrzałego albo mało słodkiego arbuza.
- łóżko, bo wg niej zaczęło skrzypieć i nie da się spać, choć ja żadnego skrzypienia nie słyszę
- zachowanie córki gdy np. ona woli iść do mnie, a nie do niej. Nic dziwnego skoro czasem krzyczy na nią.
- mój gramofon, który kupiłem żeby móc sobie na spokojnie odejść od tych wyimaginowanych problemów mojej dziewczyny. Kupiłem sobie niedawno, często słucham albo sam albo z córką. Córka lubi patrzeć jak się płyta winylowa kręci.

Nie dość, że nic nie robi, nie sprząta, nie gotuje, nie chodzi na zakupy, nawet czasem nie chce jej się wstać do dziecka w nocy, wszystko robię ja to jeszcze problemy wymyśla z dupy. Nie wiem jak to jest, że jedna kobita po porodzie będzie aniołem, a drugiej coś odwala i ciągle niezadowolona.
Gdy córka zaczyna płakać to ona od razu mi ją daje do wyciszenia jej, gdy córka zaczyna się cieszyć to dziewczyna jest na mnie wkurzona, bo dziecko mnie bardziej lubi niż ją. Jak ma mnie bardziej nie lubić jak matka drze mordę na swoją malutką córeczkę. Dziewczyna myśli chyba, że dziecko nie ma pamięci i jak 15 minut temu podniosła głos na córkę to teraz już nie będzie o tym pamiętać.

#dzieci #zwiazki #gorzkiezale

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62dbd7d4f242eefd0a1cae61
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 103
@AnonimoweMirkoWyznania: mam dylemat. Mam obecnie 4 miesięczną córkę, więc wiem jak to wygląda. Z jednej strony mam ochote napisać, że wspieraj mimo wszystko swoją kobietę itp, bo po porodzie może się jej "odkleić", (baby blues, depresja poporodowa itp). Bądź twardy i mega wyrozumiały, te zachowania miną. Trzeba przeczekać z cierpliwością albo jak już pisali inni psycholog/psychiatra....to żaden wstyd, a często to ratuje wszystko. Z drugiej strony opowiadasz troche dziwne rzeczy o
@AnonimoweMirkoWyznania: Byq, jako doswiadczony tata i mąż, gdzie żona przez miesiąc po porodzie miala naprawde ciezkie chwile...zajmij się jej psychiką. Baby blues to nie przelewki. Kobiety bardzo ciezko potrafią znosic okres po porodzie, a to juz bardzo krótka droga do depresji. Działaj, a kiedyś Ci za to bardzo podziękuje.
@AnonimoweMirkoWyznania: dwumiesięczne dziecko "woli iść spać do mnie" "lubi patrzeć jak się płyta kręci"

Dwumiesięczne dziecko, drodzy wykopowicze, tylko je i śpi cały dzień, zawinięte w rożek. Ledwo widzi, nie ma własnego zdania i nie siada, więc nie może być zainteresowane gramofonem.

Diagnoza: bait.
@AnonimoweMirkoWyznania: niektórym babom po porodzie robi się taka lepa w mózgu. Wina rzecz jasna hormonów, dosłownie burzy hormonów. Chyba moje wszystkie koleżanki to przeżywały, takie #!$%@? chumorow, ale to z czasem mija, zazwyczaj z końcem połogu (nic dziwnego, że m.in podczas połogu jak popełnimy przestępstwo, to zazwyczaj będzie i tak kontratyp). Natomiast w tym przypadku przyda się wizyta u psychiatry i to na cito, nie żartuje. Bo taki książkowy przykład jest
Dwumiesięczne dziecko, drodzy wykopowicze, tylko je i śpi cały dzień, zawinięte w rożek. Ledwo widzi, nie ma własnego zdania i nie siada, więc nie może być zainteresowane gramofonem.


@supersonicmikeoftheskies: bzdura, moja bratanica rozpoznaje swoją mamę, a ma niewiele więcej niż 2 miesiące. Niemowlaczki reagują na na dotyk, rozpoznają twarze, więc pewnie mogą być zainteresowane gramofonem. To zależy od dziecka.
@szuineg , @kamilm119 : Ty się śmiejesz, chłop to wyolbrzymił, ale clue całego wpisu to święta prawda. Bez seksu nie ma szczęśliwego związku, a wiadomo, że w przypadku ciąży trzeba będzie zrobić kilkumiesięczną przerwę, bo końcówka ciąży, poród, połóg - wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°). 2 miesiące po porodzie to dziewczyna może dalej mieć połóg, ale jak się wszystko zagoi, wróci do normy to nie ma na co