Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/6749471/dyskusja-o-przeludnieniu-i-problemach-swiata-na-forum-wef/

Wiadomo, ze glowna to rak jesli chodzi o komentarze, ale zeby na 200 komentarzy prawie wszystkie byly pisane przez debili to chyba jakis rekord xD

Czy naprawde ludziom jest tak trudno zrozumiec, ze stale zwiekszajaca sie liczba ludnosci na planecie z ograniczonymi zasobami niezbednymi do podtrzymania obecnego standardu zycia oraz niedlugo samego przezycia w jakichkolwiek warunkach nie bedzie dluzej mozliwa do podtrzymania? Ten system z zalozenia jest skazany na porazke, ktora jest kwestia czasu.

Czego zamiast tego nie mozemy po prostu przestac tworzyc nowe istoty i wykorzystac istniejace obecnie zasoby na #!$%@? bez potrzeby martwienia sie o przyszle pokolenia ktorych w tym scenariuszu nie bedzie? Mozna w ten sposob zminimalizowac cierpienie osob, ktore juz sa na swiecie a jednoczesnie zapobiec w 100% potencjalnego cierpieniu istot, ktore nigdy sie nie narodza.

Dwie pieczenie na jednym ogniu, nie widze wiekszych minusow tego rozwiazania poza irracjanalnym bolem dupy o wymarcie gatunku i inne emocjonalne pierdy.

#antynatalizm
  • 41
@ciemnienie: Nie kumplu, zakonczmy ten cykl #!$%@? tu i teraz. Przestan szukac problemu w innych i zacznij od siebie. Ja juz zrobilem wazektomie, mozesz dolaczyc i cieszyc sie zyciem bez sprowadzania kolejnej istoty na ten swiat.

Jest mnostwo roznych zajec poza robieniem gowniakow, nie musisz ulegac prymitywnom, zwierzecym instyknktom. Stac cie na wiecej. Wierze, ze ci sie uda i nie skazesz na smierc i cierpienie kolejnej istoty ludzkiej.

Twoimi dziecmi moze
@jegertilbake: to że sobie podwiazales nasieniowody w zasadzie nic nie znaczy, oprócz tego że nakleiles sobie plasterek na własną moralność i sumienie. Spoko.

Twoje miejsce zajmą inne, lepiej przystosowane osobniki, oby tylko nie takie (to już mój punkt widzenia, bo dla ciebie nie ma to raczej większego znaczenia), które nie znają zachodniej cywilizacji i jej wartości.

Z fartem.
@jegertilbake: w tym kraju stanowcza większość to yebani idioci, którzy nie ogarniają najprostszej ekonomii a ty oczekujesz jeszcze refleksji na temat rozmnażania? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja juz dawno przestałem sie przejmowac tym k00rwidolkiem, widze narastajaca tendencje ludzi inteligentnych którzy decydują się o braku potomstwa i z drugiej strony patologicznych bezmózgów którzy płodzą sobie niewolników. Juz w niedalekiej przyszłości zostaną na tym swiecie praktycznie sami imbecyle co
Wiadomo, ze glowna to rak jesli chodzi o komentarze, ale zeby na 200 komentarzy prawie wszystkie byly pisane przez debili to chyba jakis rekord xD


@jegertilbake: jesteśmy prostymi wykopkami - widzimy WEF, WHO albo K. Schwaba to piszemy, że żydolewactwo chce wprowadzić NWO i zagładę białej rasy. Plus obowiązkowo obrazek "nie będziesz miał niczego". W tym temacie nie ma miejsca na dyskusje