Wpis z mikrobloga

Jakie geny? jaki blekpyll? co Ty godosz synek idź do klubu i wyrwiesz kobite. Co tam jeszcze terapia, barber, ciuchy itd. Może looksmaxxing i inne coś daje. Ale ZAWSZE ale to #!$%@? ZAWSZE będę powtarzał geny to 90% tego co was w życiu spotyka, geny to 90% tego co potraficie, geny to 90% tego co osiągacie na siłowni, geny to 90% tego co osiągacie w życiu. Nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej... Ja dla waszego dobra mówię wam coś co ma pokrycie w rzeczywistości. To prawda WARTO walczyć o szczęście. Ale do rzeczy... Brutalna prawda jest taka, że...


https://youtu.be/vaW24lDSZuE?t=1281
#przegryw #brutalnaprawda #blackpill #geny #loteriagenetyczna #takaprawda
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheMaskator: Nie wiem, czy ten odwrócony trądzik jest z powodu hormonów, ale ktoś kiedyś wrzucił na mirko i może warto spróbować. Zwłaszcza, że tanio.
Witamina a (olej z wątroby dorsza), cynk, witamina B5.
Ewentualnie jeszcze zewnętrznie: Tretynoina inaczej kwas retinowy to metabolit witaminy A (retinolu)
Nemayu - @TheMaskator: Nie wiem, czy ten odwrócony trądzik jest z powodu hormonów, al...
  • Odpowiedz
@Nemayu: To jest zwykły trądzik, ten odwrócony jest bardziej zjadliwy bo Ci gruczoły łojowe #!$%@? na całego. Teraz już jest lepiej bo odkryłem, że jak robię dużo cardio, żeby się dużo pocić to się poprawia, ale trochę po fakcie bo twarz mam jak księżyc w niektórych miejscach. Byłem na kilku zabiegach które miały to poprawić, ale efekt jest minimalny, no ale trudno, zrzucę jeszcze kilka kilo bo nadwaga sprzyja rozwojowi
TheMaskator - @Nemayu: To jest zwykły trądzik, ten odwrócony jest bardziej zjadliwy b...

źródło: comment_1658687634YqJe46bXiZP0W84OaPocsv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SquarexLoserLover: zadbaj o fryzure. masz włosy z dużym potencjałem. jakbyś odhodował góre włosów, czesał się na bok, wystopniował boki od zera wyglądałbyś znacznie lepiej. Jesli mieszkasz w miescie lub nie masz daleko do takiego to przejdz sie raz do barbera by wykonturował Ci brodę. Następnie sam zacznij to robić gdy włosy zaczną odrastać. koszt brzytwy to 20 zł.
Zadbaj o ubranie. nie może być dwa rozmiary za duże, ani zbyt
  • Odpowiedz