Wpis z mikrobloga

Jakie geny? jaki blekpyll? co Ty godosz synek idź do klubu i wyrwiesz kobite. Co tam jeszcze terapia, barber, ciuchy itd. Może looksmaxxing i inne coś daje. Ale ZAWSZE ale to #!$%@? ZAWSZE będę powtarzał geny to 90% tego co was w życiu spotyka, geny to 90% tego co potraficie, geny to 90% tego co osiągacie na siłowni, geny to 90% tego co osiągacie w życiu. Nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej... Ja dla waszego dobra mówię wam coś co ma pokrycie w rzeczywistości. To prawda WARTO walczyć o szczęście. Ale do rzeczy... Brutalna prawda jest taka, że...


https://youtu.be/vaW24lDSZuE?t=1281
#przegryw #brutalnaprawda #blackpill #geny #loteriagenetyczna #takaprawda
  • 25
@SquarexLoserLover: Dla jasności bo się dupnąłem to jak wam idzie łatwo np nauczyć się matematyki itd to są geny to jak trenujecie i zostajecie fajnymi piłkarzami również to są geny a dokładniej predyspozycje genetyczne. Nie mówię, że ktoś się rodzi piłkarzem tylko łatwo mu przychodzi gra w piłkę i szybko łapie o co chodzi nabiera wprawy, ma talent do tego no bo predyspozycje genetyczne o to mi chodziło.
@Loraw_Alytjok69: On imho wygląda zajebiście. Ta zdrowy fizycznie człowiek dobrze, że to podkreśliłeś. Bo tym co dostali słabe geny i natura zrobiła żart jak w moim przypadku niech nie liczą na takie efekty jak ten koleś nawet jak będą dnie i noce spędzali na siłowni (ofc żartuje mam na myśli jak będą ćwiczyli bardzo intensywnie o to mi chodzi) nie uzyskają takiego efektu. NATURA.
Patrzcie na mnie a na tego tego dorodnego chłopaka (no homo) tylko dorodny to znaczy zdrowy i tyle... Bez ukrytego znaczenia jakiegoś czy coś. @Stewan daje moje zdjęcie i napisze choroby/przypadłości/wady/wadygenetyczne/schorzenia i zaburzenia wszystko co pamiętam + cechy nieatrakcyjne dla kobiet jakie posiadam.
Więc tak wymieniam: Jestem osobą z ASD, mam depresje, padaczkę fotogenną (przez próbę "s"), mam dyspraksje, dysgrafie, dyskalkulacje (może), cukrzyca (może), koślawość stóp i kolan, płaskostopie, krzywy kręgosłup, specyficzny
S.....r - Patrzcie na mnie a na tego tego dorodnego chłopaka (no homo) tylko dorodny ...

źródło: comment_1658574204zG4IZYduOQW5QAMgS2zcwf.jpg

Pobierz