Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grudzin: a da się tak chodzić, żeby się spotykać na szachy powiedzmy raz w tygodniu, jakieś treningi są organizowane itd? Bo tam jak widziałem to tylko dla dzieci są zapisy...
@macan: wiosną w polonii robili jakieś zajęcia dla dorosłych, w wakacje robili jakieś warsztaty (już po zapisach), więc warto pewnie się zapytać czy jesienią czegoś nie będzie
@macan: tak przy okazji kategorii [chwalę się] moja córka lvl 10 miesiąc temu zainstalowała chess.com, i ostro grała w bullety, ostatnio mówi: chcę jechać na turniej.
No to ok, ale tłumaczę jej, tam na liście są same dzieci z klubów, grają pewnie od 6 roku życia, wszyscy V lub IV kategoria, pogra sobie w końcu z kimś na żywo ale niech się nie przejmuje jak wszystko przegra. Poza tym to nie
@macan: Jeśli chodzi o kluby nie pomogę, ale jeśli chodzi o kategorie - to jest robiony turniej cykliczny w Polonii (polecam stronkę www.chessarbiter.com) na V/IV kategorię. Dużo ludzi można poznać + wyrabiać kategorie. A teraz zaczyna się we Wrocku, festiwal Szachowy i są też formaty dla początkujących (dobra okazja żeby poznać ludzi / kluby).