Wpis z mikrobloga

Mówicie, że maski to dramat, opresja, że oddychać nie możecie. Krążyłem sobie jednej nocy przez Paryż przez Google Street View. Zdjęcie z marca 2021 roku. Wszystko do sprawdzenia. A na takich rowerzystów na tykałem się wielokrotnie. Nie dość że ubrany odpowiednio na rower w mieście (a to widać, że i tak był bardzo słoneczny dzień), to jeszcze uciemiężył się maseczką. No debil po prostu... czy jednak cywilizowany człowiek?

#covid #paryz #zdrowie #rower
Pobierz Poludnik20 - Mówicie, że maski to dramat, opresja, że oddychać nie możecie. Krążyłem ...
źródło: comment_1658544211VxK95u3uVUyqvMtVJaE3Ss.jpg
  • 35
@Skillez_: „Ja to jak widziałem kogoś w masce na rowerze to po prostu parskałem głośno ze śmiechu, to jest tak niewyobrażalnie głupie, że nie ma o czym dyskutować nawet.”

Chociaż takie sytuacje mogą prowadzić do agresji, a ty ją prowokujesz, czyli świadomie, z zamiarem wywołania reakcji poniżasz przypadkowo spotkanych na ulicy ludzi.
@Skillez_: zatem skoro nikt Cie pyta o opinie na temat swojego wygladu, to po co prowokowac pyskowke. Zostaniesz kiedys przez kogos spryskany gazem byc moze zlapiesz lepe, rozwinie sie to w jakas bijatyke, gdzie nie jest powiedziane, ze to ty dolozysz. Do mnie kiedys dwoch takich lumpikow startowalo, chociaz nie o maske chodzilo. Duzo wczesniej. Rzucali kamykmi w golebia ktory z jakiegos powodu nie mogl poderwac sie do lotu. Ale chlopy
@Poludnik20: Człowieku po prostu nie mogę wytrzymać i parsknę ze śmiechu widząc człowieka co nie szanuje swojego zdrowia i utrudnia sobie jazdę na rowerze, a nie daj jeszcze ma okulary to się zabije, albo kogoś potrąci. Tak samo jak popukam się po głowie jak ktoś mi wymusza pierwszeństwo albo robi inne głupie rzecz na drodze. Najzabawniejsze było jak jeszcze w tym roku jak już było 30 stopni na dworze to widziałem
@Skillez_: dobrze, jakby w Polsce tak masowo jezdzili w maskach. Tu w miasteczku bylem chyba sam. Kilka razy podczas pandemii z przymusu bylem w Warszawie, tez nie widzialem w centrum nikogo jadacego w masce. Szukasz guza i w koncu ktos ci go nabije.
@Poludnik20: W sumie możesz mieć rację, raczej osoba która jeździ w masce na rowerze nie jest zbyt inteligentna i może natychmiastowo przejść do małpich korzeni i odpowie agresją, lepiej mieć przy sobie jakiś gaz na takiego neandertalczyka xD
@Skillez_: Mezczyzne w masce stojacego na przejsciu widzialem wczoraj wieczorem, tez bylo goraco. Nie moja sprawa. Poza tym to wszystko nie jest jednoznaczne. Czuje sie bardziej komfortowo w masce. Niech sobie nosi. Ponizaj najblizszych jesli ci na to pozwalaja.
@Poludnik20: To również nie moja sprawa może nawet taka osoba mieć czepek na głowie zamiast kasku, 2 maski na świrusa i słuchawki co blokują wszystkie dźwięki otoczenia, to on sobie szkodzi (no chyba że mając okulary przez maskę mu zaparują i potrąci kogoś) tak czy inaczej takie zachowanie jest w mojej opinii idiotyczne i zwyczajnie wyśmiewam takie postępowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)