Wpis z mikrobloga

Patrzę sobie na loty LOTu z Gdańska do Warszawy na przykładowo środę 27 lipca. Oczywiście cena zwala z nóg jak widać na załączonym obrazku, ale nic dziwnego skoro to znad morza i sezon wakacyjny.

ALE: patrzę potem na lot z Gdańska do Katowic z przesiadką w Warszawie na ten sam dzień oraz godzinę i cena już jest znośna (screen w komentarzu). Więc moje pytanie: gdzie jest haczyk? Czy mogę olać ten drugi lot z Warszawy do Katowic i polecieć sobie za 3 razy niższą cenę tylko na trasie GDN-WAW? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lotnictwo #samoloty #loty #latanie #lot #podroze #podrozujzwykopem
NoMoreTearsJustSmile - Patrzę sobie na loty LOTu z Gdańska do Warszawy na przykładowo...

źródło: comment_1658524765Rs6J9b2gbFthugcJbsH0RO.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Serio ktoś normalny lata na takie krótkie dystanse?


@sylwke3100: tak - Ty. Nic nie wnosisz do mojego pytania, a tylko jakieś zdziwienie okazujesz w komentarzu, że istnieją różne środki transportu. W dodatku jakby nikt nie latał, to by tak nie wywaliło w górę tej ceny na trasie GDN-WAW ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile to nie jest nieuczciwa praktyka. to efekt statystyki. Dzięki temu bilety mogą być ciut tańsze i nie wozi się powietrza na marne. I jest jasno wyjaśniona i są odpowiednie rekompensaty za to. Choć wiadomo jak się zdarzy to na pewno mega frustrująca sprawa.
  • Odpowiedz