Wpis z mikrobloga

Develia wystartowała z inwestycją Krakowska Vita


A najlepsze w tej inwestycji jest to, że na stronie Develii jeden pion fajnych 80m2 mieszkań (piętra 7-10) jest oficjalnie sprzedany. Jednak podczas rozmowy ze sprzedawcą usłyszałem, że one wcale nie są sprzedane, tylko tak oznaczone, żeby pokazać, że jest popyt. I jeżeli chcę któreś z nich wziąć, to jak najbardziej są dostępne, tylko tutaj będzie trudniej o negocjacje ceny :D
Sąsiedztwo od południa tego projektu jest bardzo ciekawe.


@smyq: Dla nieznających tematu - obok tej nowej inwestycji stoi stary niedokończony blok. Z tego co mi wiadomo ma on ok. 10 lat, można zobaczyć go tutaj https://goo.gl/maps/dzidF7PU4KdAp7dw9 , tyle że teraz jest w gorszym stanie i pomazany graffiti. Jego historia jest mniej więcej taka, że powstawał w czasach, kiedy nie było jeszcze rachunków powierniczych, a kredytowaniem jego budowy zajmował się SKOK Wołomin,
Ale wiesz ze ten budynek stoi od 2008 roku kiedy na górce padł deweloper

@dzikuZplasriku: ja zamieszkałem z tej okolicy w 2018. Historię, którą napisałem w jednym z poprzednich komentarzy, usłyszałem od lokalsów. Mam nadzieję, że nie odbiega ona za bardzo od prawdy ;)

i teraz te stare betony z wilgocią ubioą w budynek ??

Nie, stary budynek zostaje nietknięty. Obok niego powstaną dwa nowe. Oczywiście nowe na wizualizacjach nie mają