Wpis z mikrobloga

@zzyciemsiepojednaj: wystarczy jeden grzybowy trip, by ktorejs nocy najczesciej jesienia, przysnilo ci sie ze zbierasz i jesz grzyby. Chodzisz po lace, wyszukujesz charakterystycznych kapeluszy, cieszysz sie jak trafisz na zbunkrowana w trawie "rodzinke". Zazwyczaj miejsce jest mocno odjechane i nie bardzo pasuje do rzeczywistosci, ale bardzo bardzo rzeczywisty jest zapach, wodzacy i uwodzacy ni to pieczarki, ni to podgrzybki, ale ty wiesz ze lysiczki.

Sen taki przychodzi zazwyczaj wczesna jesienia i
@tikoczento: zdaje sie Tobie, to nie jest jakies niewiadomo co. @zzyciemsiepojednaj: to bedzie piękny, piękny dzień :))) ja juz nawet nie bede mial kiedy growkitu wstawic, bo teraz plywam 1/1miesiac, tak ze tylko zakupy, moze ja cos przy produkcji skrewilem, ze one jakies slabsze byly? Przeprowadze naukowy eksperyment i z pewnoscia podziele sie spostrzezeniami. Elo
extraordinary_seaman - @tikoczento: zdaje sie Tobie, to nie jest jakies niewiadomo co...

źródło: comment_1658516612tU4XV3KddfBYDByMNqHpsH.jpg

Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@extraordinary_seaman: Owszem, jest. Mi po 30g świeżych zapętlał się czas i jedna chwila potrafiła powtarzać się 10 krotnie. Wszystko zmieniło się w jeden ogromny fraktal włącznie ze mna. Myślami zmieniałem pory dnia za oknem i godzinę na zegarku, kiedy chciałem miałem dzień, kiedy chciałem była noc. Myśli też miały wpływ na to co się dzieje dookoła mnie, na to co ktoś za chwilę powiedział i co za chwilę miało się stać.
@tikoczento: no wlasnie to nie jest jedyna taka opinia o tych goldenteachersach, ja do tych dawek dochodzilem stopniowo, zaczynalem od zalecanych, ale za kazdym razem wiedzialem, ze moge i powinienem wiecej. Przypuszczalnie za dlugo je przetrzymalem w growkicie i przestawily sie na produkcje grzybowych jajeczek zamiast kumulowac moc. Ja nigdy nie zblizylem sie w swoich bojach z otaczajaca rzeczywistoscia nawet w najdalsze sasiedztwo badtripa, albo jakiegokolwiek nieprzyjemnego doznania
No nic, czekamy