Wpis z mikrobloga

Co sądzicie wykopki o blondcelach ?
W większości #rozowepaski są im mniej przychylne niż ciemnowłosym. Mówią, że mają o wiele mniej wyrazistą urodę. Jasne brwi i rzęsy to jest tag #przegryw

sama mam takiego zaróżowionego blondyna bez brwi i rzęs z kilkoma włoskami na krzyż na klacie. Z daleka jego twarz wygląda jak rózowa plama, wszystko się zlewa, w dodatku jego dbanie o siebie ogranicza się do codziennej kąpieli, używania antyperspirantu i goleniu raz, dwa razy w tygodniu (fryzjera, hennę oprawy oczu, depilację ciała i solarium uważa za niemęskie) Ale i tak go kocham, nie mam innego wyjścia:O


Na pytanie, dlaczego #rozowepaski wolą brunetów:

a to nawet ciekawe pytanie, bo ja tylko w brunetach/szatynach gustowalam. Mam juz meza- bruneta. A dlaczego, bo blondyni wydaja mi sie delikatni. Facet o ciemnych wlosach wydaje mi sie silniejszy i bardziej meski. Choc wiem ze w rzeczywistosco tak nie jest. poprostu takie moje dziwadła:)

mnie się też ciemnowłosi bardziej podobają. Blondyni mają mniej włosów na ciele,jasną oprawę oczu, są tacy nijacy. Jak blondynka bez makijażu. Dlatego mężczyźni tez wolą brunetki

bo są przystojniejsi zazwyczaj , mają brwi :D twarz przyjemniejsza, sama nie wiem...jestem brunetką i lubie brunetow ale niektorzy blondyni tez są fajni. Nie patrze tylko na kolor wlosow


#blondcel #heheszki #wlosy
jakismadrynickpolacinsku - Co sądzicie wykopki o blondcelach ?
W większości #rozowep...

źródło: comment_1658495723idZN0LmK9jEGbDjJJNVWtv.jpg

Pobierz
  • 30
@myk-myk-myk ciemne brwi, rzęsy i ciemniejszy zarost i już sam blond kolor czupryny nie ma znaczenia. Ale blondyni często wszystkie włosy na twarzy mają jasne, włącznie z brwiami i zarostem, który co najwyżej może być lekko rudy. O takim typie urody była mowa, a Ty wrzucadz fotkę jakiegoś jakby farbowanego pół blondyna ;)