Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od zawsze brak dziewczyny, ale po latach jak mam około 30 to trafiła się jedna, troche musiałem się wysilić, zamęczyć. Jakoś nie moge sie przyzwyczaić do bycia w związku, to bardzo stresujące dla mnie, męczące. Czuje sie mega dziwnie odkąd mam dziewczyne. Tyle lat bez związku to ciężko przyjąć nową sytuacje. Też ten mityczny keks jest mega dziwny, nie czuje nawet potrzeby żeby to robić, bardziej na siłę, wolałbym nie robić. Czuje sie otępiały przez to wszystko xD Co to się stanęło? Jak myślicie? Czy gdybym miał dziewczyne już np od 18 roku życia to bym bardziej był do wszystkiego ze #zwiazki przystosowany? Czy to ten legendarny przegryw mentalny siedzący ciągle w głowie?


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62da474060ff6e7218599f1a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: > Też ten mityczny keks jest mega dziwny, nie czuje nawet potrzeby żeby to robić, bardziej na siłę, wolałbym nie robić. Czuje sie otępiały przez to wszystko xD Co to się stanęło? Jak myślicie?

mi to wygląda na jakieś zaburzenia lękowe/depresyjne. Pogadałbym o tym z psychiatrą.
  • Odpowiedz