Wpis z mikrobloga

Nie kupowałem papieru toaletowego na początku pandemii.

Nie kupowałem paliwa na początku inwazji kacapskiego scierwa na Ukrainę.

Nie kupowałem oleju, kiedy wybuchła panika z tym związana.

Cukru tez nie kupię. Debile i panikarze uspokoicie się.

#polska #oswiadczenie #wojna #inflacja #ekonomia #gielda
M.....y - Nie kupowałem papieru toaletowego na początku pandemii. 

Nie kupowałem pal...

źródło: comment_1658468615YRE9bfxg2PJYxCiTgR157e.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MakrelGieldowy: ja już od dawna(na długo przed pandemią) gdy kończy mi się woda to kupuję pełen wózek na zapas żeby nie jeździć z pakietem co tydzień. To samo robię z papierem - kończy mi się to wyjeżdżam z pełnym wózkiem. Szkoda że przez takie akcje wyglądam jak debil pchając pełny wózek papieru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z cukrem tak nie robię bo praktycznie nie używam (
  • Odpowiedz
@szpongiel: obstawiam że taka pora roku że robi się przetwory, sam kupowałem jakiś czas temu na wino, a robi się przeta jeszcze soki, dżemy i inne. Sam nie słodzę nic, kilogram mi wystarcza na parę miesięcy a kupiłem teraz 10kg. Normalna kolej rzeczy a wykopki już wietrzą aferę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a ja kupiłem benzynę po 5.98 zł 25.02.2022, zalałem pod korek i jeździłem na niej do czerwca. Pozdrawiam.


@DerMirker: Musisz mieć bardzo duży bak, ja zalewać pod korek muszę min. 2x w miesiącu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MakrelGieldowy: ja kupiłem papier toaletowy na początku pandemii bo się wybrałem normalnie do sklepu i jak zobaczyłem te kolejki to wziąłem więcej bo nie chciało by mi się stać znowu w godzinnej kolejce.

Kupiłem paliwo dokładnie w dniu rozpoczęcia wojny bo akurat mi się rezerwa zaświeciła, a jakoś trzeba dojeżdżać do pracy.

Oleju i cukru praktycznie nie kupuję więc mam to w dupie. Tzn olej kupuję, butelkę raz na 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MakrelGieldowy: a jak nie kupowałeś paliwa na początku inwazji to jesteś frajer a nie inwestor spekulant, ja zrobiłem zapasy i jestem na tym trochę do przodu xD całe 150zł
  • Odpowiedz
Nie kupowałem papieru toaletowego na początku pandemii.

Nie kupowałem paliwa na początku inwazji kacapskiego scierwa na Ukrainę.

Nie kupowałem oleju, kiedy wybuchła panika z tym związana.

Cukru tez nie kupię. Debile i panikarze uspokoicie się.


@MakrelGieldowy: A ja nawet węgla nie kupuję a do gazu nie dostanę dopłaty.
  • Odpowiedz