Wpis z mikrobloga

Nie kupowałem papieru toaletowego na początku pandemii.

Nie kupowałem paliwa na początku inwazji kacapskiego scierwa na Ukrainę.

Nie kupowałem oleju, kiedy wybuchła panika z tym związana.

Cukru tez nie kupię. Debile i panikarze uspokoicie się.

#polska #oswiadczenie #wojna #inflacja #ekonomia #gielda
M.....y - Nie kupowałem papieru toaletowego na początku pandemii. 

Nie kupowałem pal...

źródło: comment_1658468615YRE9bfxg2PJYxCiTgR157e.jpg

Pobierz
  • 35
@MakrelGieldowy: Z papierem trafny przykład, ale wszystko inne mocno podrożało. (A teraz papier w kazdej formie mocno podrożał) Paliwa po 5,5 to nieralna wartość a juz 5mc wojny. Olej z 3-4zł podrożał do ~10zł i wątpie by potaniał przed zimą. Cukier podrożeje bo jego produkcja podrożała o 40% Więc kupisz i cukier, ale nie za 2,5 a za ~4/5zł
@MakrelGieldowy: jak zaczęła się szopka z papierem(nie chciałem robić zapasów tylko go kupić xD) to kupiłem na allegro taniej niż w sklepie 40 paczek po 8 rolek aby przesyłka była darmowa. Z olejem to nawet nie widziałem że był problem a cukier jest w osiedlowym sklepie u mnie(nie pierwszy kryzys cukrowy w moim życiu).
@Misiopysioo: Ja zatankowałem dzień po tym #!$%@? szturmie na stacje, w tej samej cenie co oszołomy i w kolejce nie stałem. Dzień wcześniej wracałem do domu drugim autem z długiej trasy i wszędzie na stacjach było tylko paliwo premium. Polacy rzucili się bo niby paliwa miało braknąć, ale już do premium dopłacić 20 gr to nie chcieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)