Wpis z mikrobloga

#eldenring #darksouls3 #darksouls #gry #oswiadczenie

Ukończywszy ER niemal w 100%,
zajrzawszy praktycznie w każdy kąt,
machnąwszy każdym typem oręża,
ubiwszy wszystko co dało się ubić,
zebrawszy co dało się zebrać,
i na koniec odpaliwszy Dark Souls 3...

stwierdzam, że ER tylko próbuje być tak fajne jak DS3,
niby mamy praktycznie wszystko czego do szczęścia potrzeba, ale wszystko to jakieś takie miałkie,
są ciekawe mechaniki, są wymagające bossy, jest wielki świat, można się turlać, można nawet skakać!
ale muzyka, cutscenki, klimat, drewniany feeling - wszystko to jest lepsze w DS3.

Niniejszym oświadczam, że DS3 > ER > DS > DS2
i nawet z tym nie dealujcie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dwudziestydrugi - #eldenring #darksouls3 #darksouls #gry #oswiadczenie 

Ukończywsz...

źródło: comment_1658466975nwKoZJx8v9SJBCw7B6Fxqp.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@tarkaz: BB nie kosztowałem więc się nie wypowiadam.
DS1 byłby na podium gdyby nie to, że jest już trochę leciwe, a DS3 właśnie wzięło co najlepsze i dobrze to odgrzało, jedynie co to spójność świata w DS1 jest niedościgniona.
  • Odpowiedz
@Dwudziestydrugi: Dla mnie elden za żadną poprzednią serią nawet nie stoi. Tzn za pierwszym podejściem tego aż tak nie widać ale potem jak pograłem różnymi buildami, broniami, pograłem w coopie. To gierka wydaje się po prostu strasznie niedopracowana, nieprzetestowana, zrobiona na jedno kopyto i wydana (np. takiej ilości bugów że boss nic nie robił na singlu, coopie albo coś się pieprzyło mu nagle z AI w trakcie walki nie spotkałem w
  • Odpowiedz
@tarkaz: szanuję Twoje wypowiedzi mistrzu i DS1 to też mistrzostwo. Nie chcę porównywać tych dwóch epickich tytułów (DS1 i DS3) do siebie ale DS1 miało dużo więcej ponurych i depresyjnych lokacji. Dlaczego od najgorszej trójeczkę wyzywasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dlaczego od najgorszej trójeczkę wyzywasz?


@Aeterna: zwyczajnie wszystko (poza grafiką) w DS3 jest gorsze od poprzednich części, w tym lore i layout mapy, która sprawia wrażenie mocno liniowej, lokacje są wtórne, podobnie z NPC, wszędzie odgrzany kotlet... magia jest znerfiona, zresztą przez postawienie na dynamiczny gameplay granie od początku piromantą czy magiem to totalny bezsens, jedyna słuszna klasa to knight, a resztą się nie da grać, męczarnia... PvP w efekcie też
  • Odpowiedz
@tarkaz: w sumie pvp w 3 miało swoje problemy z i-framesami które były zależne od opóźnienia sieciowego, ale odjąć ten szczegół to była najlepiej zbalansowana.
W 1 to jest backstab glitch fest. W 2 jest cheesowanie magią i client sided backstaby, trójeczka zrobiła wszystko najlepiej.
Bo w Elden Ringu pvp jest do #!$%@? do kosza xD
  • Odpowiedz