Wpis z mikrobloga

Arek 28 Warszawa

Zgłoszenie 01d4852e29d8855c z dnia 2022-07-22 01:34:34

Imię: Arek
Wiek: 28
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Jestem sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zależnie od sytuacji raz śmieszek, raz poważny człowiek. Mam konto na Wykopie od 14 lat, to o czymś świadczy.
Jestem raczej zwierzęciem stadnym, dużo czasu spędzam ze znajomymi. Czasami miewam ochotę pobyć sam, ale zauważyłem, że z wiekiem zdarza się to coraz rzadziej.
Uwielbiam chodzić na koncerty. Parę lat temu napisałbym, że głównie rockowe, ale jakiś czas temu stałem się bardziej otwarty muzycznie, więc mogę iść na każdy. Ciekawostka - byłem na 148 koncertach jednego zespołu.
Lubię też jeść. Taki trochę ze mnie #foodie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pracuję głównie jako człowiek od IT, ale bez konkretnego zadania. Czasami naprawię komputer, zainstaluje jakieś oprogramowanie, poprogramuje, zrobię jakąś stronę internetową, złożę szafę rackową albo zamontuję kamerę.
Hobbystycznie piszę o samochodach, pomagam też znajomym w sesjach motoryzacyjnych foto-wideo.
W wolnych chwilach dużo spaceruję, trochę jeżdżę na rowerze i staram się parę razy w roku wybrać na kajaki. Wakacje wolę spędzać w ruchu, chociaż czasami fajnie jest poleżeć do góry brzuchem.
Nie mam sprecyzowanych poglądów politycznych. Gdybym miał dzisiaj zagłosować, ciężko byłoby mi wybrać odpowiednią kandydaturę. No, ale obecnej władzy nienawidzę. Dobrze, gdyby druga osoba miała podobne zdanie na ten temat ;)

Wygląd
178 cm, 95 kg, szatyn, brak zakoli, oczy jakieś takie zielono-brązowe. Czasami mam brodę, czasami nie mam. Różnie to bywa. Ubiór raczej zwyczajny, nikt się za mnie nigdy wstydzić nie musiał. Rzadko chodzę w koszulach bo nienawidzę prasować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zainteresowania
Muzyka, koncerty, motoryzacja, #foodie

Czego oczekuję?
"I don’t have a type. If we vibe, we vibe."
Także tak. Szczerość, rozmowy i spokojne życie to podstawa.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Budzimy się bez budzika, jak się wyśpimy. Ewentualnie budzi nas pies. Najlepiej Golden Retriever. Później wspólne śniadanie i wyjście np. na rower. Obiad jemy na mieście. Potem szybka kawa i jakiś spacer po mieście. Wieczór spędzamy w knajpie ze znajomymi lub na jakimś koncercie.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Patrząc po statystykach rozwodów, nie bardzo widzę sens w braniu ślubu, ale cywilny w razie czego możemy dogadać.

Na dzieci nie jestem w tym momencie gotowy i myślę, że w najbliższym czasie nie będę. Uważam, że najpierw trzeba żyć w 100% tak, jak się chce i dojść do takiego poziomu życia, żeby dziecku od samego początku móc zapewnić to, co najlepsze. Jak nam się to razem uda i stwierdzimy, że to ten moment - czemu nie. Jeżeli stwierdzimy, że dobrze nam tylko we dwoje to też okej.

Raczej rzadko piję, bo lubię wszędzie jeździć autem, ale zdarza mi się od czasu do czasu imprezować do białego rana.
Palę epapierosy, czasami iqosy, a zwykłe papierosy raz na sto lat i fajnie jakby druga osoba też za często ich nie paliła - bo po prostu śmierdzą. Dość często palę za to shishe i to się na pewno nie zmieni.
Z innych używek "akceptuję" zioło, chociaż sam go za często nie palę bo kiepsko się po nim czuję. Mocniejszych używek się boję i niechciałbym, żeby moja druga połówka korzystała z ich dobrodziejstw.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirekszukamirabelki
  • 6
@Josette dzięki za radę. Kiedyś próbowałem tego sposobu, ale działał tylko czasami. Chyba sporo zależy od grubości materiału, z którego zrobiona jest koszula. W sumie niedawno sporo wymieniłem na nowe, to czas ponowić próby. Może teraz mi lepiej z tym pójdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)