Wpis z mikrobloga

Wzięło mnie by kupić kierownicę, bo jeżdżenie na padzie, a tym bardziej klawie (ets2) to xD Gram głównie w #ets2 #f1 mam jeszcze #assettocorsa i dirt, ale w to raczej się nie wkręcę. Zwykłe niedzielne granie, więc nie mam zamiaru wydawać dużo, nawet się zastanawiam czy potrzebny mi shifter. Za opinią kumpla chyba będę szukał używki, ale trochę się cykam, że trafie na kierę, której kończy się żywot. Czytałem, że taki t150 jest lepszy niż G29 bo na pasku, ale zaś te mechanizmy są bardziej awaryjne i przy kupnie używki się trochę boję. Co sądzicie? W sklepie jak dotykałem te t150 to straszny shit plastikowy się wydawał w porównaniu z g29
#kierownica
  • 9
  • Odpowiedz
@Nano22: Ostatnio miałem podobny problem, bo mój stary DFGT powoli umierał, a powrót do zapasowego DF Pro nie bardzo mi się uśmiechał. Akurat wleciała promka na T248 od Thrustmastera (wg. producenta następca T150) więc wybrałem, nie żałuję. Miałem przez kilka dni g920 i jest niebo lepiej jeśli chodzi o same działanie. Jakość wykonania i feeling z dotykania koła jest na korzyść Logitecha, ale to wszystko. Bierz 150, z T3PA (tylko
  • Odpowiedz
@Nano22: sprzet i tak ma byc do czasu az Thrustmaster wyda wreszcie swojego DD, co ma byc niby pod koniec tego roku. Ale jesli teraz pojawilaby sie promka na T300 z T3PA bralbym w ciemno
  • Odpowiedz