Wpis z mikrobloga

dyscypliny, sumienności, pokory i precyzji


@padamczyk: ok, praca chirurga też tego wymaga. Tylko w przeciwieństwie do baletnicy pomyłka chirurga może kosztować czyjeś zdrowie lub życie, a pomyłka baletnicy może co najwyżej wywołać rozbawienie publiczności. Widzisz różnicę?
  • Odpowiedz
@padamczyk: chodzi o odpowiedzialność jaką niesie za sobą dany kierunkek. Jak inżynier źle wykona obliczenia wytrzyamałościowe mostu i w skutek tego dojdzie do katastrofy to on będzie za tę katastrofę odpowiedzialny. Na tym polego prestiżowość kierunku, a nie na tym ile godzin kotś coś czwiczył zanim poszedł na uczelnię xd
  • Odpowiedz
Praca elektryka tez tego wymaga i jaki z tego wniosek?


@padamczyk: i jak elektryk ci #!$%@? instalację i w skutek czego dojdzie do pożaru to on zostanie pociągnięty do odpowiedzialności. Bycie baletnicą nie ponosi za sobą ŻADNYCH negaywnych konsekwencji prawnych i moralnych.
  • Odpowiedz
gdyby przeciętny wykopek rozpoczął zbiórkę na studia w Ameryce to by może uzbierał ze 100 zł, a gdy jakaś julka wstawi rzucającą się w oczy fotkę z rozłożonymi nogami to dostaje tysiące na swój cel. Aż tak jesteś durna, że nie zrozumiałaś wpisu?


@EgzeQTroll: a zgadnij kto jej wpłaca? Baby czy beciaki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll: dobrze, ale z drugiej strony to nie powinno negować wysiłku, czasu i sił włożonych w to, by osiągnąć ten zawód (?). Baletnica należy do sektora rozrywkowego, jak piłkarze, celebryci i inni tacy. Tylko w przeciwieństwie od bycia sławnym z przypadku, zostanie baletnicą wymaga wyrzeczeń i umiejętności
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll: uroiłeś sobie jakąś własną definicję prestiżu o której nikt nigdy nie słyszał. Zawód jest tym bardziej prestiżowy im większy wyrok dostaniesz za #!$%@? roboty? xD
Rozumiem że nie uznajesz też prestiżu Da Vinciego, Michała Anioła czy Anthoniego Hopkinsa? Albo firm IT nie zajmujących się jakimiś krytycznymi dla podtrzymywania ludzkiego życia systemami?
  • Odpowiedz
@Mukofag: Mogłeś przyjść na tag #kolej i zapytać, to bym Ci kilka poleciła. W sklepach nie ma nic ciekawego, ale miłośnicy kolei robią czasem kalendarze ze swoich zdjęć i da się kupić różne fajne. Mój był taki: https://archiwum.allegro.pl/oferta/kalendarz-2022-kolej-na-raciborszczyznie-pociagi-i11609012205.html Co roku jest fajny kalendarz z koleją podsudecką: https://inspiracyjnyszop.pl/Kalendarz-Kolej-Podsudecka-2022-p72 , różnych stowarzyszeń jak np. Klubu Sympatyków Kolei we Wrocławiu albo GKW, no i sami fotografowie robią swoje i sprzedają.
  • Odpowiedz
zostanie baletnicą wymaga wyrzeczeń i umiejętności


@moll: praca pilota też tego wymaga. Jest wiele zawodów w których wymagany jest praktycznie ten sam zestaw umiejętności i które są o wiele bardziej prestożowe od bycia baletnicą xd
  • Odpowiedz
ok, a co to zmienia w ogólnym rozrachunku?


@EgzeQTroll: no to, że faceci se głównie odpowiedzialni za te sytuacje, a nie baby. Dziewczyna dobrze kombinuje, bo wie że znajdzie beciaka, który poleci na kawałek gołego ciała
  • Odpowiedz
Rozumiem że nie uznajesz też prestiżu Da Vinciego, Michała Anioła czy Anthoniego Hopkinsa?


@Reck: róznica jest taka, że te osoby wniosły wkład w rozwój cywilizacyjny i kulturę. Jest wielu świetnych muzyków bez wykształcenia muzycznego, a ilu znasz świetnych neurochirurgów bez tytułu doktora?
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll: nijak ma się do twojego poprzedniego fikołka gdzie bredziłeś coś o konsekwencjach prawnych i moralnych. Chyba że twierdzisz że balet nic nie wniósł do kultury to się lepiej doucz
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll: Ale ja dalej nie rozumiem analogii. Spiąłeś się o to, ze jakaś losowa dziewczyna potrzebuje pieniędzy na to, żeby studiować w jednej z najlepszych szkół baletowych na świecie.


Później próbujesz mnie podburzyć tekstem ‚nie chce wiedzieć co Ty studiujesz’, samemu nie rozwijając się na żadnej płaszczyźnie;
Następnie wrzucasz jakiś filmik Testovirona, który ma na celu obrażenie mnie;
Zaraz po tym mnie wyzywasz i prosisz o jakies argumenty na potwierdzenie
  • Odpowiedz
@pieknamarion

@JanDzbanPL: ohui, studia z baletu i tanca XDDDDDDDDDDDDD


No możesz próbować bez studiów.
Nina Ananiaszwili za występ bierze 30 000$, a jakiś Michaił Barysznikow zarabia 45 mln $ rocznie więc chyba warto.
Ps: oczywiście tych ludzi znalazłem w google.
  • Odpowiedz