Wpis z mikrobloga

@EgzeQTroll: no właśnie nie rozumiem o co OP ma ból zadniej części swojej osoby... On pracuje gdzie pracuje, a laska zbiera sobie na studia zaoceaniczne. Nie wiem z czym on ma problem
  • Odpowiedz
a gdy jakaś julka wstawi rzucającą się w oczy fotkę z rozłożonymi nogami to dostaje tysiące na swój cel


@EgzeQTroll: No ale to miej pretensje do tych, co wpłacają. Ja bym nawet 100 zł nie uzbierała - i co, mam płakać z tego powodu? Życie nie jest sprawiedliwe, trzeba się do tego przyzwyczaić.
  • Odpowiedz
@SuperTimor435: a może nie jestem aż tak głupia i doskonale wiedziałam od początku o co chodzi w tym tendencyjnym wpisie, jednym z wielu? Nie zaglądam na ten tag od wczoraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kamil150794: W oczach internautów jestem losową, starą i średnio urodziwą babą, dlaczego ktokolwiek miałby mi wpłacać pieniądze? Ba, przykład taki, co roku w ramach WOŚP wystawiam na allegro swój kolejowy kalendarz, reklamuję go tutaj, na fb i instagramie, wszyscy wiedzą, że jestem kobietą - a w tym roku poszedł tylko za 76 zł. Pani julka ze skrina uzbiera dużo, bo skoro ma szansę na studia w USA, to ma już
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll: Przeciętny wykopek to po pierwsze nie dostałby się na prestiżowa uczelnie, a nawet jeśli by się dostał to byłyby to jakies gowno studia. Dziewczyna ma ambicje, chce nauczyć się sztuki, może jej na to nie stać ale ma predyspozycje. Sam dorzuciłem kulka groszy, na złość Wam.. wykopkom
  • Odpowiedz