Wpis z mikrobloga

Pomijam fakt, ze powinnismy być dumni, ze to właśnie ‚p0lka’, których Ty i Twoi koledzy z tagu nienawidzicie ma szanse się rozwijać w mega wymagającej pasji


@padamczyk: oho, mam do czynienia z simpem

samemu nie rozwijając się na żadnej
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll: > @Reck: czyli stawiasz kompozytorów na równi z baletnicami? xd i kto tu robi fikołki?

a kiedy ja tak napisałem?
Nawiasem mówiąc widzę że już zrezygnowałeś z bronienia swojej dziwnej tezy o powiązaniu prestiżu z odpowiedzialnością prawną. Szkoda, myślałem, że skoro zasrałeś tym 3 komentarze to może chociaż ma to jakiś sens, ale chyba to był tylko bełkot
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll: No to czekam. Bo konsekwencja błędu kompozytora i baletnicy ma dokładnie takie same znaczenie jeśli chodzi o liczbę rannych i zabitych więc jeżeli ktoś ich póki co zrównuje to Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Reck: prestiż kompozytora wynika z kreatywności i umiejętności tworzenia. Baletnica ma swoją pracę tylko dlatego, że ktoś taki jak kompozytor tworzy swoje utwory. Poza tym odnosiłem się do prestiżu studiowania danego kierunku, a nie do prestiżu dokonań w strefie kulturalnej poszczególnych osób.
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: @EgzeQTroll: @moll:
Zajebiście że obywatele muszą zastępować państwo żeby sfinansować naukę w elitarnej szkole dla kogoś obiecującego, kto się #!$%@? dostał do juilliard, pierwsza POLSKA tancerka przyjęta do juilliard, i to #!$%@? na STYPENDIUM może będzie z niej druga Nina Novak albo chociaż w połowie tak dobra. Każdy normalny średniozamożny kraj by jej to sfinansował. Taka norwegia czy szwajcaria to by na rękach ją nosiła
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll: czepiasz się tu:

prestiż kompozytora wynika z kreatywności i umiejętności tworzenia. Baletnica ma swoją pracę tylko dlatego, że ktoś taki jak kompozytor tworzy swoje utwory.


A tu twierdzisz że się nie czepiasz kto ma ile wkładu:

nie do prestiżu dokonań w strefie kulturalnej poszczególnych osób
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll: Kompozytor baletów ma swoją pracę dlatego, że ktoś taki jak balerina wykonuje taniec do jego utworów.
Ale to w takim razie czemu napisałeś że matematyka jest prestiżowym kierunkiem? Ktoś kiedyś umarł od tego że ktoś popełnił błąd w wyprowadzaniu teorii? (hint: matematyk nie zajmuje się budowaniem mostów albo statków kosmicznych). Ogólnie większość absolwentów kierunków teoretycznych raczej cieszy się niską śmiertelnością w przypadku popełnienia błędu. Nie mówię tutaj juź o
  • Odpowiedz
@moll: nie umiesz czytać ze zrozumieniem (co zresztą widać po twoich komentarzach xd). To, że dany kompozytor studiował muzykę nie jest jeszcze powodem do prestiżu. Podowem do prestiżu są kompozycje, które tworzył.
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll:

Baletnica ma swoją pracę tylko dlatego, że ktoś taki jak kompozytor tworzy swoje utwory

Zresztą ogólnie to jest skrajnie głupi argument. A lekarz ma pracę tylko dlatego, że ktoś taki jak robotnik wybudował szpital i czego to ma niby dowodzić?
  • Odpowiedz
Ktoś kiedyś umarł od tego że ktoś popełnił błąd w wyprowadzaniu teorii? (hint: matematyk nie zajmuje się budowaniem mostów albo statków kosmicznych).


@Reck: wielu matematyków pracuje jako np. kryptolodzy. Jest to cholernie odpowiedzialne zajęcie, ale jak temu umniejszasz to nawet nie będę z tobą dalej dyskutował, bo nie masz pojęcia o czym piszesz. I tak, matematycy również pracują przy budowie statków kosmicznych :)
  • Odpowiedz