Wpis z mikrobloga

Co robić gdy szkoła się upolitycznia?


@wojna_idei: w końcu jakiś poważny problem, czyli wpieprzanie się religii do szkół w świeckim państwie i indoktrynacja oraz straszenie piekłem dzieci? żarcik, wiem że przemilczysz temat ponieważ jesteś hipokrytą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Deska_o0:

nie jest obowiązkowa,


Nie kłam, jak wyrazisz swoją opinię to zaraz jesteś homofobem i dyrektorka straszy zawieszeniem.

pójdziesz za to do piekła i będziesz się tam smażył


Bylebym nie musiał siedzieć z tobą.
  • Odpowiedz
jak wyrazisz swoją opinię to zaraz jesteś homofobem i dyrektorka straszy zawieszeniem


@Czlowiek_Ludzki: potrzebne źródło, za moich czasów szkolnych nie używało się nawet takich słów ¯\_(ツ)_/¯
Chociaż pewnie będzie jak w przypadku biednego pracownika Ikei który chciał tylko topić ludzi

Bylebym nie musiał siedzieć z tobą.


@Czlowiek_Ludzki: spokojnie, po śmierci nic nie ma, nie musisz też żyć w ciągłym strachu przed piekłem, no chyba że to jedyna metoda żebyś zachowywał
  • Odpowiedz
w żadnej szkole religia nie jest obowiązkowa, ale w niektórych szkołach poprawność polityczna jest agresywnie narzucana. Trzeba być nie lada ignorantem żeby tego nie zauważyć


@Czlowiek_Ludzki: Wypad katole z tą religią do kościoła, tam sobie uczcie swoje dzieci. Fajna ta nieobowiązkowa religia finansowana z budżetu państwa często między normalnymi zajęciami, dzieciaki albo na to chodzą albo muszą siedzieć godzine w bibliotece, tak czy tak marnowanie czasu i pieniędzy przez zabobony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Deska_o0:

za moich czasów szkolnych nie używało się nawet takich słów ¯_(ツ)/

nie musisz też żyć w ciągłym strachu przed piekłem


Ale ja nie żyje w starchu przed piekłem. I co teraz? ¯\(ツ)_/¯

Nie wiem ile masz lat, za twoich czasów pewnie nie było też takich szkół ¯\(ツ)_/¯

się przyzwoicie to masz rację akurat ten Bóg jest prawdziwy a Jezus jest moim zbawicielem


Tego dowiemy się wszyscy po smierci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@I_am_the_liquor:

Wypad katole z tą religią do kościoła, tam sobie uczcie swoje dzieci.


Nie muszę być katolem żeby bronić faktów, wystarczy że w przeciwieństwie do ciebie wychodzę z piwnicy trochę częściej niż do najbliższego sklepu żeby widzieć co się dzieje.

Swoją drogą - wypad chorzy psychicznie ludzie do psychiatrykow, nie musicie ich nauczać religii ale nie róbcie im wody z mózgu o 69420 płciach i innych #!$%@?.

ajna ta nieobowiązkowa religia
  • Odpowiedz
z-londynskiej-szkoly

@Czlowiek_Ludzki: oczywiście że nawet nie przeczytam skoro cały czas piszemy o polskim systemie oświaty xD
Żeby uniknąć usunięcia i fikołka że ty to nie;

w żadnej szkole religia nie jest obowiązkowa


@Czlowiek_Ludzki: w UK są takie szkoły więc także pisałeś o PL ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deska_o0: przecież pisałem że przykład zza granicy.

skoro cały czas piszemy o polskim systemie oświaty xD


To chyba ty piszesz bo ja piszę ogólnie i nigdzie nawet nie użyłem stwierdzenia "w polskiej szkole". Ale twój fikolek był cudowny, takiego jeszcze nie widziałem.
  • Odpowiedz