Wpis z mikrobloga

Byłby ktoś z mirko chętny w przyszłym tygodniu na jakieś tripy rowerem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę takie 100-200km spokojnym tempem (mimo, że moja życiówka to 150km xD) Zbiórka mogłaby być w #katowice albo w okolicach np. #chorzow #rybnik #mikolow lub jeszcze gdzie indziej, kwestia dogadania się. ( ) #slask #rower #szosa
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zevis: W poniedziałek mam w planach przejeżdżać przez te okolice, ale pojadę indywidualnie. Wszystko zależy od pogody, w każdym razie cisnę w stronę Bielska.
  • Odpowiedz
@Zevis: mam zaplanowaną trasę Kato - Chorzów - Mikołów - Łaziska - Rybnik, ale częściowo będzie też jeżdżone lasem, więc szosą to raczej nie dasz rady. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
chyba czas zainwestować w gravela xD


@Zevis: o to to, teraz taki hyc, że jazda w cieniu lasu jest wielce wskazana, do tego można sobie przy okazji pozbierać jagód do bidonu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zevis: 100 km to można do granicy czeskiej zrobić ale oczywiście nie szosą bo pewnie trasa dłuższa

@irik: Zależy którą trasą się jedzie. Ja ja jechałem to się z pominięciem Chorzowa do samego Rybnika dojechać szosą aczkolwiek drogą średnio wygodna na składaka.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: pewno tak, ale ten Chorzów to ze względu, że chcę tamtejszy skansen zwiedzić, a potem przez Lasy Panewnickie, bo tam znowu chcę odwiedzić bunkier partyzancki.
  • Odpowiedz
@dablju_: Mati to dla beki pokręci kilka kółek wokół mnie, może popcha mnie też za siodełko, a ja będę piszczeć, że się boję, aż w końcu mu się znudzi, #!$%@? VMAX 65km/h i zniknie w oddali. Potem objedzie sobie standardową rundę przez Wólkę Kosowką, aż po Łódź. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Zevis: w weekend mogę, ale sprawdziłem twoje linki do stravy i widzę wszędzie średnia po 25-27, więc nie wiem czy nie będę wiecznie z tyłu xD
  • Odpowiedz