Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą te wszystkie "fundacje". Zawsze ten sam schemat. Zawsze brakuje niewiele, ale brakuje i inaczej konika zjedzą inne zwierzęta, albo ludzie.

Swoją drogą "handlarze" są nad wyraz cierpliwi przy czekaniu bo te biedne fundacje przelewają im wszystko co mają i oni czekają dalej, ale tylko 48 godzin.

A jak chcesz pomóc i zabrać konia od handlarza na własny koszt to... no nie można. Można tylko wpłacać pieniądze. Ciekawe. Dobre te serduszka.

#polska #fundacja #zwierzaczki #zwierzeta #konie #pomoc #biznes #handel
zdzislawnajmrodzki - Jak mnie #!$%@?ą te wszystkie "fundacje". Zawsze ten sam schemat...

źródło: comment_1658387801DCs8kiKDTnL67Lx6z6b8a7.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@zdzislawnajmrodzki: Fundacje nie kojarzą mi się z organizacjami, które mają pomagać, wręcz przeciwnie. Fundacje mają określone wynagrodzenie dla zarządu firmy i w pierwszej kolejności zebrana kasa idzie właśnie na pensje. A jak coś zostanie, to można ewentualnie komuś pomóc.
  • Odpowiedz
  • 1
@zdzislawnajmrodzki niestety sama jako wolontariusz wiem, że uczciwe posty, rozliczanie zbiórek, normalne ogłoszenia adopcyjne w ogóle nie działają. Ludzi jara tragedia (choćby wymyslona), capslock, grożenie zabiciem zwierzaka i sztuczna krew. Na tym się robi hajs a nie na podstawowych działaniach. Dlatego działam w małej fundacji która po cichu robi swoje bo się tym brzydzę.

@Niekumaty_
@zdzislawnajmrodzki dlatego jeśli chce się pomagać to albo bezpośrednio jakiemuś zwierzakowi albo małym fundacjom,
  • Odpowiedz