Wpis z mikrobloga

Chłop se wrócił do #guildwars2 po 9 latach. Bawię się przednio. Na czilku przechodzę sobie dwa pierwsze dodatki. HoT ołałem bo fan GW1 Nightfall więc od razu na pustynie poszedł. Jednak ilość nowości w porównaniu do vanilli sprzed x lat jest zatrważająca. Nie wiem w co ręcę włożyć. Chyba jak przejdę fabułkę PoF to wjedzie nowy dodatek, bo Willbender wygląda super (monk fan here). Jednak uprzednio trzeba dozbierać Celestail seta na guardiana mojego. Choć Kasy brak i nie wiem jak szybko uzbierać()
#gry
vealen0 - Chłop se wrócił do #guildwars2 po 9 latach. Bawię się przednio. Na czilku p...

źródło: comment_16583422933Ex0MxIDBdjL4NUvfnp6GX.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vealen0:
O hajs nie jest tak trudno ale trzeba farmić. Przy celestialach bardziej boli fakt, że potrzebujesz kilkadziesiąt charged quartz gdzie możesz stworzyć tylko jeden dziennie ()
Ogólnie time gated crafting w tej grze to rak bo jesteś karany za to, że nie logujesz się codziennie choćby na kilka minut ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@vateras131: Wyczytałem, że celestiala to na czilku w HoT w verdant brink wyfarmię. W sumie już 500 airship parts mam więc nie tak źle.

A gdzie teraz sie oplaca hajs farmic
  • Odpowiedz
@vealen0: na Dry Top są Quartz Crystal Formation, z których jest szansa na drop Charged Quartz Crystal. A leci na pewno Quartz Crystal, których potrzeba 25, aby uzyskać wersję Charged. Potrzebujesz wtedy zakupić Krait Obelisk Shard, który tworzy obelisk w Home Instance i w nim raz dziennie można przemieniać.
  • Odpowiedz
@Ursus-maritimus: Celestial firebrand here. A docelowo to i tak poszedlbym bardziej w support guardian. Wiec firebrand gituwa poki co. Willbender to pod zabawe raczej. Moze Jakis roam, ale to jak mowiles nie na celestialu
  • Odpowiedz
@vealen0: Jeśli chodzi o hajs, to robiąc same T4+Recs (fractale) powinieneś mieć te 15g dziennie.

No i jak jeden z przedmówców pisał, jeśli Firebrand, to viper/sinister, bo w PvE tym pograsz i we fractale/raidy/strike.
  • Odpowiedz