Wpis z mikrobloga

#chelsea
Koulibaly już jest, kogo byście jeszcze widzieli w obronie? 3 nazwiska się przewijają:
Kimpembe
Kounde
Gvardiol
No i jest jeszcze wychowanek Colwill.

O napastnika coś czuje, ze starań nie będzie.
  • 12
@Dudek89: Kimpembe raczej odpada, Kounde chyba pozostaje obecnie najsensowniejszą propozycją. A tak to sprzedawać, sprzedawać i jeszcze raz sprzedawać ten balast który żeruje na budżecie płacowym.
@Kristof7: Prwnie skonczy się wypożycznuami z połowa opłat po stronie CFC. Mam nadzieje, ze Gallagher dostanie minuty i mimo wszystko liczę na Broje. Mówi się dużo o WHU za 35mln i to mnie martwi.
@Dudek89: Tomoriego łatwo teraz żałować, bo w Milanie daje radę, ale Baka i Piątek też tam błyszczeli, więc jednak różnica poziomów lig robi swoje a był to jednak bardziej tradycyjny obrońca, który z piłką przy nodze, tempem i dyscypliną taktyczną średnio dawał radę, delikatnie mówiąc.

Gvardiol jest aktualnie hot tematem, ale zdaje się, że preferuje inny kierunek. Kimpembe jest imo trochę bardziej sprawdzony, niż Kondue, który średnio pasuje do profilu Chelsea.
@Ostrzewtlumie: Pozycje to fakt, ja się bardziej boję przypadku Zyiecha - że fizycznie przepadnie w Anglii a umiejętności gry piłką ma top, pod warunkiem, że nie ma przeciwników z Premier League dokoła, xD. Poza tym wzrost też szału nie robi, ale tu KK może coś równoważyć.