Wpis z mikrobloga

puki


@CrazyxDriver: Póki co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdecydowanie wolałbym żyć w błogiej nieświadomości xD

@PiersiowkaPelnaZiol: Najgorzej, zdecydowana większość z tego to tylko tanie składniki do ryżu z warzywami i kurczakiem (4 porcje), więc ekonomicznie patrząc kebs opłacalniejszy pod względem hajsu ;/

@KapitanNapletoR: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) smut, że to fakt i prawda
@PiersiowkaPelnaZiol: Najgorzej, zdecydowana większość z tego to tylko tanie składniki do ryżu z warzywami i kurczakiem (4 porcje), więc ekonomicznie patrząc kebs opłacalniejszy pod względem hajsu ;/


@le1t00: no ja kolego w krk to chodzę do mohy kebab i za 17zł mam dużego kebsa + herbatkę imbirową i ciasteczko od śmiesznego pana z egiptu XD.

Ostatnio tak się żywię bo taniej niż robienie zakupów za 100-150zl a tam w zasadzie
@PiersiowkaPelnaZiol: Jak to ten to po opiniach wygląda mega kulersko.
Dodany do listy przy kolejnej wizycie w krk, dzięki

Ostatnio tak się żywię bo taniej niż robienie zakupów za 100-150zl a tam w zasadzie nic nie ma


@PiersiowkaPelnaZiol: Do tego czas poświęcony na misje zakupy. Ja potrafię wyjść na krótką misję na kilkudniowe uzupełnienie zapasów i wychodzi godzinka spokojnie. Gotowania nie liczę.
@le1t00: Ja kolego straciłem robotę, zarabiam aktualnie 3k, kupuje sobie codziennie 2 skyry pitne, ostatnio policzyłem że wydaję miesięcznie 300zł czyli 10% mojej wypłaty na #!$%@? 2 małe serki dziennie.

Jak byłem w IE to nawet nie patrzyłem ile co kosztuje, po prostu wkładałem do koszyka jak leci od wołowiny po duperele i słodkie pierdoły.

Niestety chyba czas wyjechać ;/