Wpis z mikrobloga

#plebiscytnienawisci
Po 11 miesiącach zażartych walk wyłoniliśmy 32 kandydatów, którzy przechodzą do 1/16 naszego plebiscytu!

Kilka ciekawostek o plebiscycie:
Największe zwycięstwo: Fanatycy religijni 83%: 17% Kibole
Najbardziej wyrównane pojedynek: Tirowcy 49.8%:50.2% Rowerzyści[239 głosów:241głosów]
Najpopularniejszy pojedynek: p0lki vs Spermiarze (łącznie 2285 głosów);
Kandydat publiczności z największą liczbą głosów: Księża
Najmniej znienawidzone grupy w plebiscycie: swoi rodzice, Ślązacy, kapitaliści

Kto jest waszym faworytem tego plebiscyty?

O co chodzi w tym plebiscycie?


#glupiewykopowezabawy #heheszki #pytanie #ankieta #bekazpodludzi
MiszczJaskier - #plebiscytnienawisci
Po 11 miesiącach zażartych walk wyłoniliśmy 32 ...
  • 87
@Zgrywajac_twardziela: Ogólnie wprowadziłem kilka zmian w składzie uczestników. Planowo miało awansować 30 a nie 32 uczestników, ale zrezygnowałem z robienia baraży po 1/16, także teraz jak ktoś odpadnie to definitywny koniec. Ponadto usunąłem z plebiscytu "siebie samego", bo uznałem, że ten plebiscyt jest na najbardziej znienawidzoną grupę na wykopie, a na najbardziej znienawidzoną jednostkę będzie następna edycja i tam będą pojedynki Krystyna Pawłowicz vs Tadeusz Sznuk xD Z tego samego powodu
@MiszczJaskier:

Ogólnie wprowadziłem kilka zmian w składzie uczestników. Planowo miało awansować 30 a nie 32 uczestników, ale zrezygnowałem z robienia baraży po 1/16, także teraz jak ktoś odpadnie to definitywny koniec. Ponadto usunąłem z plebiscytu "siebie samego", bo uznałem, że ten plebiscyt jest na najbardziej znienawidzoną grupę na wykopie, a na najbardziej znienawidzoną jednostkę będzie następna edycja i tam będą pojedynki Krystyna Pawłowicz vs Tadeusz Sznuk xD Z tego samego powodu
Zgrywajac_twardziela - @MiszczJaskier: 
 Ogólnie wprowadziłem kilka zmian w składzie ...

źródło: comment_1658315232EhLRqpaGcDCaLipn83JrL1.jpg

Pobierz