Wpis z mikrobloga

Mireczki, szukam jakiegoś fajnego dużego auta.
Sęk w tym, że nie jara mnie kompletnie offroad, a jedynie jazda po mieście. Obecnie jeżdżę sportowym autem i chce się przesiąść do czegoś co każda dziurę, nierówność i studzienkę pokonuje z uśmiechem na twarzy.

Nie ukrywam, liczy się dla mnie tez wygląd. Nie chce nudnego auta na balonowych oponach.

Czy Rubicon w ogóle zdaje jakikolwiek test jako auto miejskie? Czy iść typowo w X3-X5/ może nowe Sorento/Q5?

#motoryzacja #carboners #auto #samochody #kiciochpyta #rubicon
30062018 - Mireczki, szukam jakiegoś fajnego dużego auta. 
Sęk w tym, że nie jara mni...

źródło: comment_1658302586SsotKx1Qk1sc9XQnNFA9VP.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s---k: hoho nice. Osobiście byłem ostatnio w SsangYong. Bardzo przyjemne autka, takie nieco inne KIA i Hyundai. Grand Tivoli najbardziej mnie urzekł cena i przestrzenią w aucie.
  • Odpowiedz
@30062018: od 4 lat jeżdżę BMW M4, kilka miesięcy temu odebrałem nowe X5 40d zamówione dla dziadka. Jako, że dziadek mało jeździ to częśto sobie autko pożyczam i nawet w wersji bez pneumatyki, która teraz jest niedostępna i na 21 calowych kołach jest to zajebiście przyjemne auto do turlania się na codzień. 3 litrowy dieselek mający 340 koni pali w mieście deczko ponad 9 litrów, jednocześnie blisko 700 niutów powoduje,
  • Odpowiedz
  • 0
@30062018 pod względem komfortu może Range Rover, chyba nie ma konkurencji pod tym wzgledem. Jak chcesz jeździć po krawężnikach jak po bruku to jeszcze jest G klasa 4x4^2 xD
  • Odpowiedz
@s---k: Jak dla mnie gabaryt nie ten. Miałem w sumie 3 mondeo i jakoś w przyszłym roku rozważałem powrót do niego. Smuteczek.
  • Odpowiedz
@s---k: Octavia to tez nie ten gabaryt. Superb raczej. Ani passat ani mazda jakoś mnie specjalnie nie interesują.
  • Odpowiedz